Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt olyan aki megálmodott...

Volt olyan aki megálmodott valamit a terhességgel kapcsolatban ami megtörtént később?

Figyelt kérdés
Pozitívat teszteltem, nagyon vártuk már és hatalmas volt az öröm, 7 hetesen azt álmodtam hogy elvetélek, nagyon valóságos volt, és sajnos másnap meg is történt. Vajon az agyam akart előre felkészíteni, vagy pusztán véletlen egybeesés?

2020. febr. 21. 07:15
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom! Remélem hamar valóra válik a legszebb álmod Neked is! Kitartást! ❤️
2020. febr. 22. 00:40
 12/31 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm.En is drukkolok neked🤗

#10

2020. febr. 22. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%

Én inszemináció után eldöntöttem, hogy a 10.dpo-n teszteltek először egy érzékeny teszttel. Előtte éjszaka kb 10szer álmodtam meg, hogy pozitív a teszt. Mindegyik teszt más volt és mindegyik másképp volt két Csikós. Volt amelyik iszonyat halvány de volt amelyik egész erős. Mikor felkeltem és mentem pisilni nevettem, hogy mennyire várom a babát, ha egész éjszaka ezzel a teszttel almodok🙂

És halvány pozitív lett🥰

2020. febr. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
En babat varok jelenleg, par het mulva derul ki, hogy fiu vagy lany... viszont tobbszor is megalmodtam, hogy fiam lesz :D lelekben teljesen arra keszulok (pedig mindig kislanyt kepzeltem volna el magamnak), ugyhogy par het mulva jovok, hogy jol almodtam e meg 😂
2020. febr. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Én azt álmondtam, hogy olyan nagy, hogy beszorul. Be is szorult de nem a mérete miatt
2020. febr. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%

Azt álmodtam, hogy nagy súllyal és sötét hajjal fog születni.

Ìgy is lett, 4850 grammal született.

Végül azt a nevet kapta, amit néhány évvel korábban megálmodtam neki.

2020. febr. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%

Én a várandósság előtt, amikor még csak terveztük a babát, álmodtam hogy nagy pocakom van és terhes vagyok. Aztán amikor tényleg az voltam akkor megálmodtam hogy milyen nemű lesz a gyermekem.

Mivel nagyon rosszul voltam, állandóan émelyegtem, és anyukám is így volt a 3 lányával, ezért vele kezdve valamiért mindenki belém akarta beszélni, hogy kislányom lesz. A 11.héten épp nyaraltunk amikor egyik éjjel azt álmodtam hogy az orvosnál vagyok, akinek mondtam hogy lányom lesz, és ő kerek perec megmondta hogy nem, márpedig nekem kisfiam lesz. Pedig akkor már én is azt hittem és éreztem hogy lányka lesz. Aztán a prena teszt világosan kimutatta hogy ő bizony kisfiú.

És valóban. Már 1 éves nagy legény :) lehet hülyeség de nekem azóta is megdöbbentő :) kérdező, kivánom hogy mihamarabb átéld a gyermekáldás csodáját!🙏

2020. febr. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%

A férjeméknél voltunk vidéken és este azt álmodtam, hogy terhes a húga. Átmentünk másnap a férjem fiútestvéréhez, ahol a fiútestvér párja azt mondta, hogy azt álmodta, hogy én terhes vagyok.

Ezután néhány hónappal azt hallottuk, hogy a férjem fiútestvéréék babát várnak (2 évvel korábban elvetélt a nő). Ezután olyan 4 hónappal gyanús lett nekem, hogy terhes lehetek (már 1,5 éve próbálkoztunk). Épp ekkor nálunk voltak a férjem szülei pár napot és odatelefonált épp ekkor nekik a férjem húga, hogy pozitívat tesztelt. Mi a férjemmel ekkor már röhögtünk, hogy ha igaz és én is terhes vagyok, akkor egyszerre fog 3 unoka születni az anyjának. Amikor elutaztak a férjem szülei, másnap reggel csináltam egy tesztet és pozitív volt! Felhívtam a férjem és nevettünk a boldogságtól meg attól, hogy miket nem produkál az élet.:) Mi megvártuk a 3. hónapot, addig nem szóltunk senkinek, nem is nagyon találkoztunk előbb. Amikor le kellett utaznunk akkortájt valamiért, mi is vittük az UH képet. Akkor már 3 hónapja téma volt a 2 terhesség a családban. Amikor aztán elővettük az ultrahang fotót, a férjem húga bőgve omlott a nyakamba és azt mondta, hogy a báttyuk párja megálmodta, azt álmodta, hogy én is terhes vagyok, csak mi titkoljuk.

Jaj, de szép is volt! Mikor férjem húgáékkal együtt mentünk babamozira és vásárolni. És mennyi közös téma...És amikor megszülettek...Te jó ég...A férjem húga és az én gyermekem közt 5 nap van, a báttyáéknál 2 hónappal idősebb a kislány. 3 baba.

Az volt életünk legszebb időszaka.

2020. febr. 24. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
bocsánat, nem 4 hónappal, hanem 2 hónappal utána...
2020. febr. 24. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a te esetedben egyszerűen megérezted a testedben zajló folyamatot.:( Én pl. gyakran megálmodom egy nappal előbb, ha meg fog jönni a menzeszem. Nyilván vannak előjelek, görcsök, érzések...A te testedben történt valami, ez tudatosult álmodban.

De kívánom, hogy átéld azt a csodát is, amikor minden rendben lesz!

2020. febr. 24. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!