Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt olyan aki megálmodott...

Volt olyan aki megálmodott valamit a terhességgel kapcsolatban ami megtörtént később?

Figyelt kérdés
Pozitívat teszteltem, nagyon vártuk már és hatalmas volt az öröm, 7 hetesen azt álmodtam hogy elvetélek, nagyon valóságos volt, és sajnos másnap meg is történt. Vajon az agyam akart előre felkészíteni, vagy pusztán véletlen egybeesés?

2020. febr. 21. 07:15
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%

Én a lányommal 2 éve, január 27re voltam kiírva. Már félidőben megéreztem, hogy nem fogom addig húzni, január 12.én a szülinapomon fogok szülni. A férjemnek, anyámnak mindenkinek végig mondtam, hogy a szülinapom fogok szülni. A lányom január 13. 00:15kor született.


Lehet, hogy a tudatalattim indította be akkor a szülést, de lehet, hogy tényleg előre megéreztem.


Szintén ugyanez a terhesség, nem volt fogadott dokim. A nőgyógyász aki végig kísérte a terhességemet, nagyon bunkó volt velem, szó szerint mindenért leordította a fejem, és úgy bánt velem, mint egy kutyával. Minden vizsgálatról sírva jöttem ki. A férjem fel akarta jelenteni, de én mondtam, hogy hagyja, mert úgy érzem, hogy ő lesz ügyeletben mikor szülni fogok, és nem akarom, hogy még bunkóbb legyen, és jobban megszivasson, mint ahogy kell.


Nála szültem...

2020. febr. 24. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

Azta, mennyi történet! Köszönöm szépen,hogy megosztottátok velem.

A jó kívánságokat is köszönöm, remélem hamarosan eljön ez a csoda a Mi életünkben is. Mindenkinek gratulálok a babához!

#14-es: Ha nem felejted el, tényleg kíváncsian várom,hogy valóra válik-e az álmod! 😍

2020. febr. 24. 07:02
 23/31 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok: Azt is megálmodtam, hogy az első gyerekem lány lesz, mert az álmomban a férjem egy tipikus lányos apuka volt.


Most várom a következőt, már a pozitív teszt után megálmodtam, ahogy a férjem és a fiam együtt szerelik a kocsit, fociznak, stb. A 12. Heti uh-n azt mondták inkább fiúnak néz ki, de még bármi lehet. 2 hét múlva megyek a 20. Heti Uhra, azt mondták ott már biztosabbat tudnak mondani. Hát kíváncsi leszek, de én még mindig fiút álmodok minden nap, és egyre erősebb az érzés.


És most is úgy érzem, hogy bár augusztus 6ra vagyok kiírva de július 28.án a férjem szülinapján fogok szülni.


Na kíváncsi leszek most mi fog bejönni a megérzéseimből.

2020. febr. 24. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolso! Jot mosolyogtam az uzeneteden...na persze nem konkretan a tartalman, csak en is augusztus 6ra vagyok kiirva...es en is ugy gondolom, hogy korabban jon majd. Julius 30an...a parom szulinapjan 😁😁
2020. febr. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
Es en is fiurol almodtam...😂
2020. febr. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Én nem vok terhes és nem is voltam,

de még ne is legyek, ugyanis 20évsen elég korai.

De nemrég azt álmodtam, h szülési fájdalmaim vannak, közbe mire felkeltem rá, kiderült h a hasam csikart csak, utána kimentem a budira szaporázni.

De kedves kérdező, sajnálom ami teveled történt, és mielőbbi sikeres és gondmentes gyerekáldást kívánok én is neked!

2020. febr. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:

De durva!!!

#21,23: ha van kedved majd írd meg mi lett veled, majd nyáron! 😊

#24,25: Rád is kíváncsi vagyok!!

Nagyon gratulálok mindkettőtöknek!


Utolsó neked pedig nagyon köszönöm ! 😍

2020. febr. 24. 11:00
 28/31 anonim ***** válasza:
24es vagyok, megirom majd :) meg azt is, hogy bejott e az alom miszerint fiu :D neked pedig sok sikert!
2020. febr. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
21,23 vagyok. Megírom majd mi lett a vége, bár az álmaim egy része biztosan nem fog most teljesülni, mert a férjemmel válófélben vagyunk, úgyhogy nem nagyon fog a fiával focizgatni, meg barkácsolni, max ritkán (Hazaköltözöm 600 kmrel arébb)
2020. febr. 25. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Ezt valahogy nem sikerült megálmodnom 😒
2020. febr. 25. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!