Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Esti rosszullét, lehet terhesség?

Esti rosszullét, lehet terhesség?

Figyelt kérdés
Esténként van hányingerem, napközben alhasi fájdalom illetve sűrű pisilések estére nagyon sok savam.. 1hét múlva kell megjönnie. Ez korai még terhességre?!
2020. febr. 28. 19:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen ez korai. Ilyen hamar nincs tünet
2020. febr. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen..ilyen tünetekkel egy teszt is pozitív lenne. És annyira korai, hogy ilyen erős tüneteid nem lehetnek.


Ez most valami más inkább a kaját nem bírod amit a napokban ettél. Azért sok sikert, mert terhes még lehetsz, de perpill ez még kizárt.

2020. febr. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem csak 9. héten jött az első hányinger...
2020. febr. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, lehet hogy jobban a megfázás játszik:(
2020. febr. 28. 20:23
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem 1 héttel a mensi előtt már hányingerem volt,szédültem,fájt a hasam és ülve is el tudtam volna aludni. Szóval akar ilyen korán is lehetnek tüneteid,ha hamarabb volt az ovud ebben a hónapban.

Én ezekkel a tünetekkel csináltam egy 10-es tesztet,ami halvány de egyértelmű pozitív lett,ráadásul nappali vizeletből.

Szóval simán lehetnek terhességi tüneteid a mensi előtt egy héttel.

2020. febr. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Utolsóval értek egyet. Nálam is így volt 😁 meglepett, mert az első terhessegemnel kb semmi nem volt, csak az, h mem jott meg. 🤷‍♀️
2020. febr. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mai napon 4nappal nem várt előtt enyhe világos piros lett a papir wcnél. Sose jönnmeg hamarabb inkább 1napot késni szokott
2020. márc. 2. 09:52
 8/9 anonim ***** válasza:
Bármikor felborulhat a ciklus,valószínűleg meg fog jönni,de ha mégsem;akkor csinálj egy 10-es tesztet reggel.
2020. márc. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Mi lett végül?
2021. márc. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!