Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a vér és hormon, valamint...

Ha a vér és hormon, valamint a sperma eredmények is jók, mi a következő lépés? (kicsit hosszú lesz)

Figyelt kérdés

Egy éve tervezzük a babát, de nem jön. Fél éve volt már egy nagylaborom, tökéletes értékekkel (tsh, máj, progeszteron, stb minden tökéletes), férjemnek sperma vizsgálata szintén tökéletes értékeléssel.

Ettől függetlenül nem jön a baba. Nincs PCOS-em szerencsére, se IR-em, mindent vizsgáltak.

Egy hónapja jutottunk arra a döntésre, hogy Tapolcára elmegyunk a Pannon Reprodukciós Intézetbe. Múlt hétre kaptuk a várva várt időpontot. Volt nekem vérvétel, amiből néznek mindenféle hormont, AIDS tesztet és Hepatitis tesztet, vizsgált az egyik doki ultrahanggal és manuálisan (friss p2-es méhnyakrák szűrés eredményt vittem, ezt azért nem nézte). Férjemnek sperma mintát kellett ott leadnia és szintén vettek tőle is vért.

A hónap vége felé lesznek kész az eredmények, akkorra kaptuk az új időpontot.

Ha valaki járt ott és minden eredménye jó volt, mi volt a következő lépés? Férjemnek majd csinálnak here ultrahangot, még ez a vizsgálat van hátra.

Ha nálam és nála is minden oké, akkor jön az átjárhatosagi vizsgálat? Egyelőre ezeket ott nem kérdeztük, mondta az orvos, ha a véreredmenyek meglesznek akkor beszélünk úgyis mindenről. De azért én félek.

Ha valaki tud valami tapasztalatrol beszámolni, annak nagyon örülnék.



2020. márc. 3. 16:07
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szia! Mi újság azóta? 🙂
2020. aug. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!