Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 17 éves körüli lányoknál...

17 éves körüli lányoknál mennyi az esély teherbe esni?

Figyelt kérdés
Szombaton ovuláltam (marc.7.) 6.an voltam eggyütt a barátommal és 7.én is nem védekeztünk. Szerintetek? Szüleimnek még nem merek szólni erről, és ne kritizáljatok!

2020. márc. 9. 21:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Minden eselyed megvan ra....
2020. márc. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Annyi, mint egy 25 évesnek. Teljesen jó esélyeid vannak
2020. márc. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
És tudtok nekem pár okot mondani nekem ami miatt esetleg nem sikerülhetne? Vagy ha már ott tartanék hogy meg jött és nem sikerült?
2020. márc. 9. 21:12
 4/21 anonim ***** válasza:
96%

Igazából baromira nagy esélyed van rá. Fiatalon vagy a legtermékenyebb. Hidd el a szüleid inkább költenének óvszerre vagy gyógyszerre, mint cumisüvegre.


Gratulálok az érett viselkedésetekhez....

2020. márc. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Jó nagy esélyed van! Ha nem jön meg a most következő menzeszed, csinálj tesztet.
2020. márc. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
96%

Még neked áll feljebb?! 17 éves létedre nem csupán buta vagy, hanem arrogáns is. Bocs,de ha kefélni tudsz, akkor viselkedni is tudj. Vagy bejárni a biológiaórára.


Minden esélyed meg van rá. Szívből remélem, hogy nem vagy az amúgy,mert a baba egy felelőtlen, buta anyával-apával nem fog sokra menni. És az abortusszal sem...

2020. márc. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Most ti babára gyúrtok? Vagy mi a fenének kisérletezgettek már második hónapja?
2020. márc. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire aggódsz és már egyszer voltatok így, miért ismételtétek meg? Ráadásul kétszer egymás után. Akkor éppen szerencséd volt, most nem biztos, hogy az lesz. Nagyon sok esélyed van a terhességre. Őszintén: gyereket akartok vagy mi?
2020. márc. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen, elég nagy az esély! Legtermékenyebb korban vagy.
2020. márc. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Szeretjük egymást igen! El tudnánk tartani nem szüleink pénzéből szakma érettségije van jól fizető munka helye rá adásul énis most vegzek a szakmával igen szeretnénk 3éve vagyunk eggyütt ha be találna meg tartanánk! 2éve vagyunk eggyütt ugy hogy le fekszünk egymással és ebből meg tudnám számolni hányszor védekeztünk és nem jött össze de akkor még nem is akartuk most január ota vagyunk igy hogyha be talál akkor meg marad. Csak eddig még sikertelen volt ezért kértem tanácsot amit egyesektől nem lehet! Hogy valami hormon bajom vagy esetleg mas ok miatt lehet?
2020. márc. 9. 21:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!