Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van esélyem így a lányoknál?

Van esélyem így a lányoknál?

Figyelt kérdés
Van esélyem a lányoknál attól még hogy kicsit szűkszavú vagyok? Ha feloldódok akkor többet beszélek.

2014. aug. 8. 19:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
64%
Sajnos nincs.
2014. aug. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
52%
nincs
2014. aug. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
52%
nincsen.
2014. aug. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%
de ge*ik vagytok xD
2014. aug. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ha nem mersz nyitni feléjük, nem leszel számukra érdekes, akkor nincs. Viszont! Szerencsére van lehetőség chatelésre, ezért először írásban ismerkedj a kiszemelt lánnyal, akkor nem szorongsz majd annyira. :) Egy másik módszer a gátlások oldására, hogy menj el egy forgalmas helyre, ahol idegenek vannak (bevásárlóközpont, szórakozóhely), és találomra szólíts le idegen lányokat, beszélgess velük egy kicsit, hogy gyakorold a közvetlenséget. Ne aggódj, vesztenivalód nincs, pár nap múlva úgysem emlékszik már rád . ;)
2014. aug. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Van, mint mókusnak az erdőtűzben.
2014. aug. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
60%

Ez g*ciség, a lányoknak csak jó duma és lazaság kell, ha az nincs akkor csak vergődés lesz az egész és egyáltalán nem tudod felkelteni a figyelmét, nem tudod elérni, hogy érdekeld akkor pedig nincs semmi esélyed.

Én már csak tudom, én is elég szűkszavú vagyok.

2014. aug. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

had bizonyítsam be egy matematikai egyenlettel:


21654/dfghfgh+ht7zhrt987rtzher/g*rthtr5 = NINCS

2014. aug. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
23 éves vagyok, és ideig óráig tetszettek a nagydumás srácok, nyilván könnyebben levesznek a lábamról, de én már vagy 6-7 éve tudom, hogy aki mellett majd kikötök végleg az nem olyan lesz, mert eddig a szűkszavúbb srácokkal jobban kijöttem, illetve jobban megértenek, stb... ah na érted :D
2014. aug. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Lemerem szólítani meg minden. Csak nem vagyok az a fajta aki olyan sokat beszél.
2014. aug. 8. 19:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!