Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 17 éves körüli lányoknál...

17 éves körüli lányoknál mennyi az esély teherbe esni?

Figyelt kérdés
Szombaton ovuláltam (marc.7.) 6.an voltam eggyütt a barátommal és 7.én is nem védekeztünk. Szerintetek? Szüleimnek még nem merek szólni erről, és ne kritizáljatok!

2020. márc. 9. 21:04
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól értem, január óta próbálkoztok? Ez még édes kevés idő, hogy arra gondolj, nincs vmi rendben. Majd ha egy év után nem jön össze, akkor érdemes orvoshoz fordulni.
2020. márc. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Problémára akkor kell gondolni, ha minimum 1 évig nem jön össze a baba.

Néha nem megy olyan könnyen a teherbeesés sem, hogy egy alkalomból sikerüljön.

Én szerencsés voltam, nekem sikerült.

De mindenki más.

2020. márc. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Tehát gyakorlatilag nem védekeztetek eddig sem nagyon. Most pedig semennyire, ha jól értettem.

Bármi lehet, normális is lehet, de ha konkrétan sok hónapon át nem jött össze, akkor lehet probléma is. Pco, ciszta, pajzsmirigy, inzulinrezisztencia, ezek csak amik sok nőnél előfordulnak. Akár hormonok miatt, még nincsenek beállva rendesen.

Az odáig szuper, hogy van miből eltartania a párodnak titeket, de még egy percet sem dolgoztál, nem is éltél gyakorlatilag. Nem bántásnak szánom,de belegondoltál,hogy mi lesz, ha évek múlva más kell neki? Ott leszel egyedül egy gyerekkel, pénz nélkül, munka nélkül. Lehet nagy a szerelem, de ez kikövezett út a kiszolgáltatottság felé sajnos...

2020. márc. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, nem bántásból, de te cigány vagy ugye?
2020. márc. 10. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! A lehető legtermékenyebb korban vagy, ettől függetlenül nem biztos, hogy veled van a “gond”! Nagyon sok esetben a spermákkal van probléma!

Van 3 olyan ismerősöm is, aki hasonlóképpen ugyanannyi idős mint Te, szintén babával próbálkoznak de egyértelműen azért, hogy a suliból ne dolgozni kelljen menni! Amivel nincs gond, viszont nem tudhatod mit hoz a jövő, és lehet, hogy 10 év mulva ott allsz, hogy el kell menned dolgozni, de nincs szakmád! Ezt azért nagyon fontold meg!

2020. márc. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Legalább annyit dolgozz valahol előtte, hogy ne csak GYES-t meg családit kapj...
2020. márc. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Hát én remélem csak kamu a kérdés.

Több sebből is vérzik a történetet.

Ja a kérdésedre a válasz igen nagy eséllyel lehetsz terhes .

2020. márc. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
14! Énis épp ezt akartam kérdezni... valahogy nekemis ez jutott eszembe
2020. márc. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Nem vagyok cigány!😂
2020. márc. 10. 14:01
 20/21 A kérdező kommentje:
Ja es a kerdesre szerettem volna valaszt kapni nem pedig masra! Vakok vagytok hogy el mondtam nem kerem hogy kritizaljatok???
2020. márc. 10. 14:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!