Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pároknál kinek van joga...

Eszti28 kérdése:

Pároknál kinek van joga eldönteni a gyermekvállalás kezdetèt, ha a nő az idősebb?

Figyelt kérdés
A fèrjem fiatalabb 33 lesz èn 35 leszek. Tavaly vesztettük el a babánkat. Èn a korom miatt már nem akarok tovább várni vele, de a fèrjem igen. Csak attól tartok kicsúszunk az időből. Ilyenkor ha a nő az idősebb, nem neki lenne több joga eldönteni, hogy mikor kezdenek a babaprojektbe?

2020. márc. 10. 21:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
98%

Közösen?


Érvelj neki // szerintem jogosan gonddolod amit/

2020. márc. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Már èrveltem neki, mindent elmondtam, de hiába. Csak azt èrtem el vele, hogy tiszta depis lettem az elutasítástól. :/
2020. márc. 10. 21:16
 3/22 anonim ***** válasza:
98%

Nincs olyan, hogy az egyik fél dönt ilyen kérdésről.(Jobb esetben)


Együtt kell eldöntenetek, és ha a másik fél nem akarja, akkor el kell engedned.

Érvelj neki, próbáld győzködni. De ne eröltesd rá semmiképpen.

2020. márc. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
98%
Nincs olyan, hogy valakinek a jóga eldönteni. Ez a kettőtök felelős, jól átgondolt döntése. Nem mondta, hogy miért nem akar? Lehet hogy még nem dolgozta fel az előző kudarcot? Minden esetre ezt a döntést együtt kell meghozni, szépen nyugodtan átbeszélni, mert sem a kapkodás, sem a halogatás nem jó a ti esetetekben.
2020. márc. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
98%
Nincs olyan, hogy joga van bárkinek is. A gyerekvállalás két emberen múlik, nem lehet ráerőltetni másra. Mindkettőtöknek akarni kell. Lehet, hogy a férjed még nem tette túl magát a traumán. Idő kell neki, ne siettesd. Viszont megértem, hogy félsz. Próbálj beszélni vele, hogy ha valóban akar gyereket, akkor ne nagyon várjatok.
2020. márc. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Akar mèg gyereket, ezt tudom, de egyenlőre mèg szünetel a babaprojekt miatta, viszont èn már nem várnèk a korom miatt.
2020. márc. 10. 21:26
 7/22 anonim ***** válasza:
98%
Jogod az nincs rá. Lehetőségeid vannak. Elfogadod és vársz. Vagy megváltozik a véleménye vagy nem. A másik lehetőség a szakítás.
2020. márc. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
96%

1) Tovább győzködöd


2) beletörődsz és vársz


3) szakítasz.


Ezeket teheted, ráerőltetni úgyse tudod, mert két emberen múlik a dolog.

2020. márc. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
96%
Ez nem jog kérdése. Mik az érvei ellene (ha tavaly nem volt akadálya a dolognak)?
2020. márc. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Tavaly vesztettük el a babankat. Mèg túl elevenek az emlèkei róla, de szerintem azt teljesen sosem fogjuk elfelejteni.
2020. márc. 10. 21:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!