Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pároknál kinek van joga...

Eszti28 kérdése:

Pároknál kinek van joga eldönteni a gyermekvállalás kezdetèt, ha a nő az idősebb?

Figyelt kérdés
A fèrjem fiatalabb 33 lesz èn 35 leszek. Tavaly vesztettük el a babánkat. Èn a korom miatt már nem akarok tovább várni vele, de a fèrjem igen. Csak attól tartok kicsúszunk az időből. Ilyenkor ha a nő az idősebb, nem neki lenne több joga eldönteni, hogy mikor kezdenek a babaprojektbe?

2020. márc. 10. 21:12
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
95%

Terhesség alatt vesztettetek el az elozo babat? Hany hetesen?

Ez nem jogi kérdés egyebkent, hanem közös döntés eletkortol függetlenül.

2020. márc. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Nem. A császározas után 2 hónappal. 24 hetesen császároztak.
2020. márc. 10. 22:14
 13/22 anonim ***** válasza:
95%
Gyereket csak akkor szabad vállalnod, ha a párod is akarja.
2020. márc. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
97%
Nagyon sajnalom. Párodnak először ezt a tragédiát kéne feldolgoznia.
2020. márc. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Szerintem ezt sosem lehet igazán feldolgozn. Mèg öregkorunkban is ha vissza fogunk gondolni rá, biztos fájni fog. De èn úgy gondolom hogy egy pici baba nagyban meg tudná könnyíteni a feldolgozást, legalábbis nekem igen.
2020. márc. 10. 23:50
 16/22 anonim ***** válasza:
53%
34 évesen még nem csúszol ki az időből, az a helyedben 10 év múlva gondolkoztatna el. Nagyon sajnálom, ami történt, és tényleg el nem múló veszteség, de téged ugyanaz hajt valószínűleg előre, mint ami őt vissza. Beszélgessetek, ne feszülj rá a baba kérdésre.
2020. márc. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
50%
Teljesen független a kortól. Ha a párod nem akar még gyereket, akkor nem lesz. Két lehetőség van elotted: felfogód, hogy ő megnem akar és vársz, vagy fogod magad, lelepsz és felcsinaltatod magad valakivel.
2020. márc. 11. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
92%
Feldolgozni fel lehet nyilvan elfelejteni sohasem. Igaz a helyzetunk nem ugyanaz de en 35 hetesem szültem meg a halott kislanyomat, tartottam a karomban az elettelem testet. Evekkel ezelott tortent mai napig ugyanúgy faj! De feldolgoznom mar silerult. Szoritok nektek a mielobbi lelki megnyugvásért!
2020. márc. 11. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
76%
Meglepő hogy 35 évesen ennyi eszed van, hogy szerinted van akinek joga van eldönteni egy kapcsolatban, hogy mikor jöjjön a gyerek.
2020. márc. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
94%
Szia Kedves kérdező. Részvétem nektek! Tudom min mész keresztül! A mi történetünk nagyon hasonló a tiédhez. Tavaly vesztettük el a babáinkat október elején. 2,5 hetet voltak velünk :/. 25 hétre születtek. Akkor azt mondta a férjem, hogy nem akar gyereket soha többé, mert nem akarja újra átélni. Szerencsére elég hamar vissza is tért a menstruációm, szépen be is állt 28-34 nap közé. Közben a férjem is átértékelte a dolgokat, mindig azt mondta, hogy jön ha jönni akar. Én azért figyeltem a peteérési kalkulátort és próbáltam kicsit jobban ráfókuszálni a termékenységi időszakra. Félre ne értsd, nem csak akkor voltunk együtt és meg sem említettem neki, hogy mikor vagyok termékeny....nehogy kényszernek érezze. Tegnap már csináltam egy szép pozitív tesztet. Örülünk neki nagyon, de persze bennünk is meg van a félsz attól, hogy majd ez a baba is itt hagy minket. Ne lássa a férjed, hogy rágörcsölsz. Jah és én is 35 éves vagyok, mint te...szóval megértem, hogy nem akarsz várni.
2020. márc. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!