Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy később volt...

Lehet, hogy később volt ovulációm vagy mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok, tanácsért fordulok hozzátok.

Szombaton (nem) kellett volna megjönnie a 28.ciklus napon


Aznapi tesztem negatív lett, de mensinek semmi jele


Vagyis két napja és tegnap eléggé fájt, húzott a hasam, már tampont is tettem be, mert pont ilyen érzés szokott lenni, mikor másnap reggelre megindul a mensi.


Ma viszont nem mensi szerűen görcsöl a hasam, hanem egy pontban nyom,szúr és furán húz a hasam.


Lehet később volt ovulációm? Érdemes még a héten mégegy tesztet csinálnom? Vagy esélytelen, hogy ez már baba legyen?

Ha mensi, akkor hogy tudok rásegíteni? A tegnapi forróvizes fürdő nem használt :(


Válaszaitokat előre köszönöm🙂



2020. márc. 26. 07:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Lehet nálam is később volt ovu.. Nem tudom miez
2020. márc. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Nekem feszül meg szurkál a hasam, mintha tüvel böködnének. Szerdán és csütörtökön már azt hittem megjön. Fájt a hasam, idegbetegség..

Viszont most minden elmúlt, erős krémes folyásom lett. Holnap tesztelek még egyet, hátha

2020. márc. 28. 12:51
 13/14 anonim ***** válasza:
Na teszteltél azóta?
2020. márc. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, egyszerűbb belinkelni, mint ismét leírni :)


https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teher..

2020. márc. 30. 08:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!