Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha hetente megiszok 4-5 sört...

Ha hetente megiszok 4-5 sört baráti társasággal, párommal, az roncsolhatja olyan szinten a megtermékenyítő képességünket, higy azért nem esek teherbe?!

Figyelt kérdés
Normális válaszokat várok, nem kioktatást, hanem véleményt! 7 hónapja várjuk a babát!
2020. márc. 26. 16:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Próbáld ki!Nem iszol jó ideig,és hátha összejön a baba!

Nem gondolnám,hogy nagyban befolyásolja,de egy próbát megér.Nagyobb dolgokról is le kell mondani,ha babád lesz!(Persze jó értelemben..)

2020. márc. 27. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Úgy kezdtük az egészet, hogy 4 hónapog egyáltalán nem, semmit! Aztán elkezdtük azt érezni, hogy görcsösen akarjuk, ezért lazítunk hetente egyszer... Ezért gondoltam, hogy ez a baj
2020. márc. 27. 11:12
 13/15 A kérdező kommentje:
Akit érdekel: sikerült a baba, 7+2 hetes kismama vagyok, dobogó szívecskével 😇🥰 A kérdés kiírása óta egyébként nem ittam alkoholt, nem tudom, közrejátszott-e :) Sörre mostmár ránézni sem tudok, szoptatáskor majd bepótolom ( alkoholmentessel természetesen)
2020. jún. 19. 17:03
 14/15 anonim ***** válasza:
Gratulálok :)
2020. jún. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Gratulálok!

Lehet közrejátszott,lehet nem,mindenesetre megérte!:)

2020. jún. 29. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!