Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Járvány ideje alatt gyermekvál...

Járvány ideje alatt gyermekvállalás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Vannak,akiknél folyamatban van babaprojekt és a járványhelyzet sem riassza meg őket?

Én a férjemmel már 2 éve tervezzük,csak voltak egyéb műtéteim,ami miatt nem lehetett. Nagyon szeretnénk már,de az se biztos,hogy össze jön,mert van IR,PCO,pajzsmirigybetegség.Két vetélésem már volt. Zöld utat kaptunk most azonban februárban,de a kialakult helyzet miatt nem mertünk belevágni.

A munkámból kifolyólag sok emberrel is találkozom(bolt).Van egy eüs végzettségem is,amiben pár évet dolgoztam(nem ápolói),e miatt veszélyhelyzetben behívhatnak bármikor betegek ápolására is. A munkáltatóm azt mondta,hogy nem tagadhatom meg,ha arra kerül sor. Ettől is rettegek,így elkeseredtem,hogy valószínű idén se lesz projekt, én egyre inkább öregszem,az se biztos,hogy össze jön. Egy ideje már ellenünk van minden úgy érzem.


34/N


2020. márc. 27. 07:17
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
58%
Enz belevágnék
2020. márc. 27. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
50%
Én biztos, hogy várnék.
2020. márc. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
63%
Lehet, hogy van sok felelőtlen ember, de sokan vannak, akik vészmadárként viselkednek, világvége hangulattal... akik most szeretnének elkezdeni próbálkozni, azoknak májusban kell orvoshoz menni nagyjából, az még egy hónap, ha elsőre sikerül!!! Max 2-3 hónap alatt sztem lezajlik... de ez az ÉN véleményem!!!
2020. márc. 27. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
56%
9 honap meg nagyon messze van
2020. márc. 27. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
39%

4!


Vészmadár? Végül is egy világméretű járvánnyal van dolgunk, ami iszonyatos gyorsasággal terjed és nagyon sok esetben halálos kimenetelű. Igazad van, ez vicces helyzet, nem kell aggódni.

2020. márc. 27. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
95%

Őszintén megvallva, mivel nem tudni, milyen hatásai lehetnek a későbbiekben a vírusnak (gondolok itt arra, hogy teherbe esik az ember és megfertőződik, illetve a kicsi megfertőződik) én igazából baromira félek, hogy pont most jön össze, lehetőség szerint kerüljük is a megfelelő időpontokat. (ovut) Mivel van már gyerekünk így kitudjuk várni a végét a járványnak nem hajt a tatár.


Nem tudnám azt mondani, hogy aki nagyon várja a kis csodát, az most álljon le. De megfontolandó a dolog, mert a kicsi egészsége a legfontosabb. 7 évet vártunk a mi csodánkra, nem hiszem, hogy még egy év számított volna. Én biztos várnék.

2020. márc. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudják, milyen hatással van a magzatra, de ha még a legjobbat feltételezzük, akkor is elég nagy bátorság kell hozzá, mert lehet, hogy nem fognak tudni vagy nem úgy fognak tudni ellátni, ha bármi problémád van. It nemrég írta egy tán 35 hetes kismama, hogy az orvosa már nem rendel, és előtte még ő mondta neki, hogy készüljön, hogy lehet, hogy esetleg a folyosón és nem is szülésznél fog szülni.
2020. márc. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
64%

67%-os, aha szóval az, aki nem pánikol és kezd neki ásni a saját sírját, az poénnak veszi fel. Értem, a kettő között nincs átmenet.

Okos vagy, gratulálok.

2020. márc. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
42%

9!


De, van átmenet. A gyerek lehet egészséges is. Tudod, akkor is, ha az anya dohányzik, iszik vagy drogozik. De az értelmesebbje nem teszi, mert saját oldaláról mindent meg akar tenni azért, hogy a gyereke egészséges legyen. Nem egy pl bárányhimlős gyerekek közé se. De igazad van, veszmadar vagyok.

2020. márc. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
44%
Mindenki csináljon amit akar. Ha jó, hogy alig van orvos aki elvállal, ha jó, hogy maszkban kell rohangálni és stresszelni akkor hajrá.
2020. márc. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!