Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Petefészek szurkálás ovu...

Petefészek szurkálás ovu utáni nap mi lehet?

Figyelt kérdés
A naptár szerint ma egy hete volt ovum, igazából nem figyeltem sem a folyást sem a hőm, csak nagyon kívántam az együtt létet pár napig, és mindent el is követtünk, kb már már más nap a jobb petefészkem el kezdett görcsölni, és azóta minden egyes nap főleg delután erős szúrkálást érzek görcsölni nem görcsöl. Ilyen még nem volt ezt az egyet fogyelem mindig, soha nem éreztem semmit de most néha össze is görnyedek olyan erősen bele szúr, de igazából különösebben nem fáj es mást nem is érzek, ez a beágyazódás lehetne vagy valami más? Egy hét múlva kellene meg jönnie, vagyis nem kéne :)
2020. márc. 27. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem az
2020. márc. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
Nincs olyan terhessègi tünet, hogy petefészek szurkálás. A terhesség első jele az elmaradt menstruáció, a szurkálás attól teljesen független, általában rendszeresen fellépő érzés, csak amikor az emberek nagyon ráizgulnak, az utolsó fingást is képesek terhestünetnek titulálni.
2020. márc. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk én fingtam és a feleségem teherbe esett. Ez számít? :)
2020. márc. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Petefészek szurka mem terhességtől van, hanem a kiszabadult petesejt után maradt sárgatest folyadék okozza, főleg, ha szép méretes volt a tüsző. Ezt van amikor nagyon érzi az ember van amikor nem érzi. Köze nincs terhességekhez.
2020. márc. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!