Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Azoknál, akik megszakításos...

Azoknál, akik megszakításos szeretkezéssel estek teherbe, konkrétan mi "okozta" a terhességet?

Figyelt kérdés

Kismillió megszakításos szexszel kapcsolatos kérdésnél lehet olvasni, hogy sokan így estek teherbe, de nem fejtik ki, mi lehetett az oka. Későn jött ki a férfi? Kétszer vagy többször szeretkeztek egymás után? Vagy valóban a férfi ott volt agyban, időben kivette, mégis bekövetkezett a terhesség?

Tisztában vagyok vele, hogy ez a módszer nem védekezés, és hogy 35% az esély a teherbeesésre, de mégis kíváncsi lennék, milyen emberi tényező kell még ehhez azon kívül, hogy találkozik a sperma- és a petesejt :).



2020. ápr. 4. 15:45
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
82%
előváladéknak hívják
2020. ápr. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
De hogyhogy valakinél "bejön" ez a módszer, valakinél meg nem? Persze, oroszrulett, de nem értem, hisz előváladéka minden férfinek van.
2020. ápr. 4. 15:47
 3/33 anonim ***** válasza:
88%
Valakinél bejön, valakinél meg nem: ha babát akar vakaki, es nem védekezik, ott se lesz garantalt az eredmény, főleg nem rögtön. Mások meg egyszer nek védekeznek, mégis azonnal teherbe esnek.
2020. ápr. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
91%
Nem minden előváladékban van elegendő, életképes sperma.
2020. ápr. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
85%

Nem szállt ki időben, észre is vettem bár állította a férjem, hogy igen 😊 Pont menszi után 14 nappal volt, terhes is lettem!

Szerintem legtöbbször ez van ami velünk, előváladék plusz egy kis.. 😑

2020. ápr. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
55%

Mint feleség kérdezem, hogy a francba lehet védekezésre használni a megszakítást?

Hol van ilyenkor, a durr bele megkívántuk egymást, önfeledt szex?

2020. ápr. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
60%

Kinek a pap, kinek a paplan..😉

Önfeled fogamzásgátló szedés vagy spirál mellett is megesik a terhesség!

Semmi sem 100 % csak a NO sex.

2020. ápr. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
44%

"Önfeled fogamzásgátló szedés vagy spirál mellett is megesik a terhesség!"


Ez nem egészen igaz, ha megfelelöen alkalmazzák, akkor gyakorlatilag kizárt a terhesség.

A megszakítással meg egyáltalán nem lehet elengedni magad, ha folyamatosan figyelni kell, akkor nem lehet élvezni!

2020. ápr. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
76%

Már elnézést, 22 éve vagyunk házasok és köszönjük rendben van a nemi életünk!

Mindenkinek saját döntése, hogy éli az életét!

Pl én sem akarok senkit meggyőzni, hogy úgy csinálja mint mi.

Pont nem érdekel.. A kérdezőnek szántam a tapasztaltom 😊

2020. ápr. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
51%
Hány éves vagy...?
2020. ápr. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!