Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért maradnak el a PMS...

Miért maradnak el a PMS tünetek? Volt valakinek hasonló?

Figyelt kérdés
Amióta az eszemet tudom menzesz előtt a melleim majd leszakadtak és nem fértek el a melltartóimban. Most viszont holnapra várom a menzeszt és a melleim egyáltalán nem produkálják a szokásos tüneteket . Nem tudom, talán nem volt peteérésem vagy esetleg terhesség esetén van ilyen? Soha nem fordult elő velem pedig 35 éves vagyok ,ismerem a testem minden rezdülését .
2020. ápr. 9. 19:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet ez is az is 🙂 Sőt akár változhat is a ciklus hisz nem fiatalodunk!
2020. ápr. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Velem is pont ez történik most. Mindig is szenvedtem a psm tünetekkel, szülés előtt és után is. De a múlt hónapban csak a menzesz előtt pár nappal éreztem enyhe görcsöt. Most is hasonlóan vagyok, 5 nap múlva kellene megjönnie, de az ég világon semmit nem érzek. Én sem tudom, mitől változott meg. Igaz, nálam benne van a pakliban a terhesség esélye is. De a lányomnál, mielőtt kiderült a terhesség, ugyanúgy voltak pms tüneteim. Peteérésem biztos volt, mert olyankor görcsöl a hasam és a derekam is fájt.
2020. ápr. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Bármi lehet.


Nekem első terhességnél minden tünetem elmaradt, észre se vettem, hogy meg kéne jönnie. 6napja késett mikor eszembe jutott... talán, mert abban a hónapban csak egyszer tudtunk együtt lenni, nem is kattogtam rajta tudtam nem sikerült. Sajnos nem maradtak velünk az ikrek.


Második terhességnél meg eléggé vacakul voltam már nem várt előtt napokkal és a tesztem is pozi lett. Tehát még a terhességek sem ugyan olyanok :)


A ciklus is baromi változó... pl soha nem éreztem az ovut, mióta szültem azóta meg rosszabb mint a mensi.


Alapvetően amúgy tünetek megléte nem léte sajnos nem jelent semmit. Az igazi tünet ami okot adhat reményre az a nem várt napján hiányzó mensi :D Minden más 50-50%


Mivel még nem teszteltél és holnapra nem várod, így azt mondom, ha nem jön meg kedden szerezz tesztet, vagy, ha van otthon akkor szombat reggel csináld meg :)


Sok sikert!

2020. ápr. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek. Nem jött meg ma reggel. Azóta sincs se görcs , se cici fájás se semmi. Igazából terhességre nem sok esély van mert az első lombikunkra vártunk éppen mert 3 éve nem jön a baba. Nem tudom jókor voltunk e együtt mert tényleg nem nézegetem , hisz a doki mondta hogy 1 petevezetővel ami nekem van és az is alig átjárható nem sok az esély . Ezért nem is görcsölünk ezen. Nem tudom talán tényleg csak játszik velem a természet . De a segítő válaszokat köszönöm és kellemes húsvétot kívánok nektek
2020. ápr. 10. 13:08
 5/11 A kérdező kommentje:
Annyit még elfelejtettem, hogy van már 2 nagy gyermekem 13 és 15 évesek . A második gyermekem születése óta nem volt hogy ne jelezte volna a testem hogy jön a menzesz. Picit azért aggódom . Remélem nem kezdődik a változó kor ilyen korán . Ha nem jön meg csak erre tudok gondolni 😕
2020. ápr. 10. 13:11
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Szedsz valamilyen étrend kiegészítőt esetleg?

Nekem az inositol kapszula mérsékelte a pms tüneteket, a mio-inositol italpor pedig teljesen megszüntette a pms-t, és a menzesz előtti 1 napos barnázást is. Plusz a 27-32 nap között ingadozó ciklusom beállította 28 naposra.

2020. ápr. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó . Nem szedek semmit . Pontosan 28 naposak a ciklusaim. Ma sincs még jele a menzesznek. De a cicim mintha most kezdené el amit pmsként szokott. Kiváncsi vagyok fog e erősödni , viszont azt nem értem miért most kezd fájdogálni, hisz elvileg már 1 napja késik
2020. ápr. 11. 18:24
 8/11 anonim ***** válasza:
Miért nem tesztelsz?
2020. ápr. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem tegnap tesztet venni . Viszont ma azt hittem most hogy felkeltem, hogy megjött de nem hanem vizes , barnás, szürkés folyás jött ki ahogy felálltam az ágyból és ennyi . Megint semmi . Bocsi a részletekért .
2020. ápr. 12. 10:06
 10/11 A kérdező kommentje:
Most már tényleg nem tudom mi van a testemmel. Ma megjött napközben most estére szinte már alig volt valami kis vérzés és a melleim most kezdenek el fájni .
2020. ápr. 12. 21:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!