Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elindult? Lehet ebből még...

Elindult? Lehet ebből még valami? Reménykedhetek?

Figyelt kérdés

15-én kellett volna megjönnie, 13-án csináltam az első tesztet ami pozitív lett. Már nagyon el voltam keseredve, hogy kémiai terhesség lesz vagy esetleg méhen kívüli, mert nem erősödtek, sőt mimtha a tegnapi még halványabb is lett volna, ma viszont én úgy látom, hogy erősebb lett. Szerintetek is? Volt másnak is ilyen?


Fentről lefelé indul, az alsó a ma reggeli.


[link]


[link]



2020. ápr. 17. 09:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
22%
#8-as.Baromira nem mindegy h.milyen erős.Nekem volt kémiaim,ott nem erősödött a teszt,és elég halvány volt.Egy erős pozitív azért bíztatóbb.
2020. ápr. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
69%
#11-es! Köszi a kioktatást. 😊 Ha időben tesztel és nem mensi előtt napokkal akkor nem kell minden nap tesztelni és nem kell attól rettegni, hogy erősödik e vagy sem, mert akkor már egyértelmű lesz. Puszika
2020. ápr. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező ez egyértelmű poz.


Ha kémiai lenne nem lenne ennyire erős a teszted.


Nekem 5 nappal mensi előtt is pozik voltak, fele ennyire erősen. Ilyenek kb egy hét késés után voltak XD


Mondjuk nem értem miért teszteltél ennyit, mert ennél egyértelműbb nem is lehetne.. kémiainál nem lesz ennyire erős mint már említettem :D


Jó egészséget!

2020. ápr. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom milyennek kellene lennie kémiainál és azért teszteltem több nap is, hogy lássam erősödik-e, hogy kizárjam a kémiait. Tegnap már úgy voltam, hogy tuti az, mert mintha halványabb is lett volna a teszt, mint előtte, de ma egy kicsit megnyugodtam.
2020. ápr. 17. 13:01
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi... nekem terhesen is volt mikor halványabb lett a teszt, mert többet ittam vagy többet ettem vagy többször voltam pisilni. Én is naponta teszteltem. Pont erre nem jó a hcg teszt, mert nem tudsz egyforma koncentráltságú vizeletet produkálni. Még csak egyformának sem kell lennie a két csíknak :)
2020. ápr. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nekem kemiainal is ugyan ilyen eros volt. De ez nem jelent semmit. Ez a fajta teszt nem fog jobban erosodni. 15 hetes vagyok igy mar bizonyos a terhessegem de mikor teszteltem tobb felet csinaltam egyszerre. Az x-epil ossze vissza erosodott hol halvanyabb volt hol erosebb. Mellette a predictor early egyertelmuen erosodott egeszen amig a kontrol vonal mar alig latszott. Szoval ha csak x-epilt csinalok vegig parazom az egeszet hogy kemiai vagy veteles lesz
2020. ápr. 19. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Azóta már megcsináltam a maradék teszteket itthon 😁 kb olyan erős a ma reggeli, mint a kontroll, egyébként nekem volt erősebb ennél a fajta tesztnél a tesztcsík a kontrollnál. De most már nem tesztelek többet, elfogyott😅
2020. ápr. 19. 12:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!