Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kb 4-7nap múlva nemvárom a...

Kb 4-7nap múlva nemvárom a mensim, kikkel együtt izgulhatok még? 😊🙏🏻

Figyelt kérdés

2020. ápr. 23. 16:07
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:

En is látok ott egy halvany masodik csikocskat, remelem mikor kovetkezore tesztelsz sokkal erosebben fog latszani. Amugy nekem a 6dpon is volt kis verzesem, egy torles erejeig, maj tegnap ekszaka egy elesz szuro fajdalomra ebredtem, ami nagyon eros volt De kb Par percig tartott.biztosan nen szamoltam el a-z eres napjat, en 4 nem varom.

Drukkolok mindenkinek .

#4-es voltam :-)

2020. ápr. 26. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok! Ma reggel 2 teszt is negatív lett :(
2020. ápr. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 Stangli ***** válasza:
Fel a fejjel ötös! Nagyon korán teszteltél. Valamit én is látok, de mintha szürke lenne a csík, vagyis inkább a száradástól lenne. A többi teszt ugyanolyan fajta volt? Tudom, hogy nehéz, de próbálj várni ilyenkor még minden annyira törékeny.
2020. ápr. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
Köszönöm a válaszaitokat, aranyosak vagytok! Nem lehet száradási mert kb 5 perc után volt ilyen :( Igen, a ma reggeli ugyanolyan predi, és semmi nincs rajta az égvilágon 😔🤷🏻‍♀️ Arra gondoltam, hogy lehetséges, nekem a délutáni vizelet jobb erre a célra?!
2020. ápr. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 Stangli ***** válasza:
Ötös: Lehet a reagens helyét látod azon a teszten. Nekem egyszer volt egy két csikos tesztem. Másnapra teljesen negatív lett ugyanaz a fajta. Úgy tudom (lehet rosszul) a hcg ennyire gyorsan még a kezdeti szakaszban sem ürül úgy fogtam fel, hogy hibás volt a teszt. Azóta nem csinálok tesztet a nem várt előtt. 10-es érzékenységűt nem néztél?
2020. ápr. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 A kérdező kommentje:
Szégyenlem magam, de nem bírtam tovább,és ráadásul délutáni pisiből teszteltem egyet lányok.Én halvány pozinak látom! 😍És nagyon bízom benne hogy tényleg az.A múlthavi ciklusomat nézve,a nemvàrt napján teszteltem,ha az előző előttit nèzném akkor 4nap múlva nem várom.Csütörtökön próbálkozom újra tesztelni,ha addig nem jön meg,és nagyon reménykedem benne .hogy nem fog :) Próbálok feltölteni képet ha sikerül.Többiek miújság?
2020. ápr. 27. 16:32
 27/44 A kérdező kommentje:
2020. ápr. 27. 16:48
 28/44 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. Látom ám a második csíkot! :) Próbáld meg szerdán reggel első vizeletből, szerintem erősödni fog! :) Nekem eddig negatívak a tesztjeim, holnapra nem várom, de menzi előtt 3 nappal kb elkezdek barnázni, annak meg (még) se híre, se hamva, úgyhogy reménykedek! :)
2020. ápr. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező nagyon szepen latszik am az a masodik csik, a következő teszteken szepen erosodnie kell a csiknak. Nagyon szorítok neked!
2020. ápr. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 Stangli ***** válasza:
Hajrá kérdező! :) én is látok ott valamit, nem is annyira halványan!
2020. ápr. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!