Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kb 4-7nap múlva nemvárom a...

Kb 4-7nap múlva nemvárom a mensim, kikkel együtt izgulhatok még? 😊🙏🏻

Figyelt kérdés

2020. ápr. 23. 16:07
1 2 3 4 5
 41/44 Stangli ***** válasza:
De jó 4-es! Akkor ezek szerint a görcs a baba miatt volt? Akkor ne írjam le teljesen ezt a hónapot? (10-11 dpo-n annyira görcsoltem, hogy azt hittem megjön ennyivel korábban és mégsem akkor volt az ovum amikor gondoltam)
2020. máj. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:

Mlqmig nem jon meg addig bármi lehetséges. Nekem nagyon sokszor gorcsolt a hasam, pedig csak ma van a nemvart napja. Penteken mar ugy éreztem hogy mindjart megjön meg egy tisztasagit is feltettem. Mondjuk ez a mindjart megjön erzes azota is megvan. Szerintem szep pozitiv a teszt igy délutáni vizeletbol, de mivel meg nincs babám igy nem sok tapasztalatom van. En azt mondom fel a fejjel meg bármi lehetséges!

#4

2020. máj. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 Stangli ***** válasza:
Szerintem is szép a teszted! :) nekem tetszik! Elfogadnám! :)) probalok nem elkeseredni, pláne nem előre feleslegesen (hisz még meg sem jött, nem is késik, még van legalább 2-3 nap a nem vártig) de most valahogy nagyon ezen pörgök. Másodszor álmodtam azt, hogy negatív teszttel a kezemben bőgök.
2020. máj. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
Ez természetes, hisz erre vágysz most a legjobban. Probaldd meg lekötni magad valamivel, az segit.
2020. máj. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!