Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Àprilis 17-èn volt a pè m. Pàrommal együtt voltunk 14, 15 ès 17. Rà 2 napra szùrt a hasam bal oldalt azòta pedig görcsöl az alhasam minden nap többször, illetve a cicim is èrzèkeny. Olyan izgatott vagyok, egèsz nap ezen kattog az agyam, hogy most ez baba vagy sem? A nemvàrt mèg 7-8 nap mùlva esedèkes. Aki màr volt ilyenbe az mit mond? Szerintetek?

#baba #alhasgorcs
2020. ápr. 24. 10:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Még csak most lesz/van valamikor a beágyazódás, ha sikerült. És csak az után, hogy a petesejt beágyazódott kezd el a szervezeted hcg-t termelni, ami a terhességi tüneteket okozza.

Mennyire vagy re biztos abban, hogy 17-én volt peteérésed? Mert ha nem 100% az időpont, akkor lehet, hogy 2 nappal később volt és azt érezted.

A hasgörcseid meg szerintem biztos, hogy nem a terhességről vannak, ha az is vagy.

2020. ápr. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

Szia, elhiszem, hogy izgatott vagy ki ne lenne :) de a hasgörcs egyáltalán nem biztos, hogy a baba beágyazódása. Nekem a pozitiv teszt előtt már kb 2-3 nappal menzesz szerű görcseim voltak, sőt 1x halvány barna folyásom is volt de el is múlt és csak a wc papíron láttam akkor el is keseredtem, hogy nem sikerült. Minden alkalommal úgy mentem wcre hogy most tuti megjött ... de nem :). Egyetlen egy dolog tűnt fel, hogy ahogy ültem az ágyon a zoknimat vettem fel és felhúztam a térdem akkor olyan érzésem volt mintha meg lenne duzzadva a méhem de ez is teszt előtt 1-2nappal volt, korábban nem. A hányinger és a cici érzékenység is csak később jelentkezett bőven a teszt után. A cici érzékenységen kívül az tűnt fel, hogy jobban látszódtak az erek. Sok sikert és legyél türelmes, nem sokára kiderül,szurkolok :)

31hkm

2020. ápr. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szia kedves kérdező! Mintha csak én fogalmaztam volna ezt a posztot, nekem 19 én volt pém, habár en másnap reggel éreztem egy kis fájdalmat és volt egy kis véres nyákom, egy törlés erejéig. Ezen a ket napon együtt voltunk. 22-diketol folyamatosan van egy tompa fájdalom a hasamban meg néha szurkalas szerű. 24 volt egy kis rózsaszín fojásom ,majd azon éjjel arra ébredtem hogy ugy fáj a bal felén a hasam, mintha egy kést szúrtak volna bele. Most tiszta para vagyok hogy mi ez a folyamatos fájdalom, nekem nincs hányingerem csak érzékenyek a cicijim es ma reggel ota olyan hüvely szarazsagom van... Ami sosem volt. Eddig soha a peteerest sem éreztem, nem vereztem. Izgulunk együtt, hogy hogyan alakul a dolog? En 4dikere nem varom.
2020. ápr. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszi a vàlaszokat! :)


Utolsò persze majd ìrd meg mi van! Èn szerdàra tervezem a tesztet. Persze csak ha addig nem jön meg..

Nekem sincs hànyingerem, a cicim èrzèkeny màr 5 6 napja ès egyre jobban. Hasam is fàj nèha. Bìzzunk a legjobban! 😊

2020. ápr. 26. 23:06
 5/12 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok, mi újság nálad? Teszteltél?
2020. ápr. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nekem megjött. :(


Ès neked?

2020. máj. 1. 02:04
 7/12 anonim ***** válasza:
4 nap mulva nem varom, de ugy erzem nekem is meg fog jonni... Sajnalom. De uj honap uj esély :-)
2020. máj. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nalam ez lett az eredmény :D [link]

[link]

2020. máj. 6. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
De jò neked, gratulàlok :)
2020. máj. 6. 09:28
 10/12 anonim ***** válasza:
Köszönöm .Neked kívánom a legjobbakat, mihamarabb babasodj! Tudod új hónap új esély.
2020. máj. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!