Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Àprilis 17-èn volt a pè m. Pàrommal együtt voltunk 14, 15 ès 17. Rà 2 napra szùrt a hasam bal oldalt azòta pedig görcsöl az alhasam minden nap többször, illetve a cicim is èrzèkeny. Olyan izgatott vagyok, egèsz nap ezen kattog az agyam, hogy most ez baba vagy sem? A nemvàrt mèg 7-8 nap mùlva esedèkes. Aki màr volt ilyenbe az mit mond? Szerintetek?

#baba #alhasgorcs
2020. ápr. 24. 10:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje probalkoztok? Nekem szeptemberben volt egy veszitesem... Es most jott össze azota.
2020. máj. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Ja hàt pròbàlkozàs az első hònap. De egyèbkènt, volt egy 'balesetünk', de akkor sem lettem terhes. Szòval annyira nem kenyődtem el. Bàr bìztam benne hàtha sikerül elsőre :)
2020. máj. 6. 21:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!