Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Honnan tudom meg ilyenkor,...

Honnan tudom meg ilyenkor, hogy terhes vagyok-e?

Figyelt kérdés
Egyre többet olvasom ezt a "megjött terheség alatt is" dolgot és kezd aggasztani.Legutóbb elég sokszor elfelejtettem bevenni a fogamzásgátlót, volt barnázás amíg még a levelet befejeztem, aztán levél abbahagyása után megjött de tök kevés és nem élénk piros, hanem bordó, szurkál a hasam, a mellem, fáj a derekam néha. Most akkor létezik, hogy terhes vagyok?nem akarok tesztet venni,mert úgy érzem azért ez mégiscsak pénzkidobás lenne,merthát megjött!!!Viszont élem az egyetemisták életét(buli pia cigi:( ) és ha baba lenne ezt abba kéne hagyni.Ne értsetek félre, ha terhes lennék megtrtanám és nagyon örülnék neki!
2008. nov. 22. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:
abbol a szempontból nem pénzkidobás hogy legalább meg tudod hogy csak a saját egészségedet kockáztatod vagy valaki másét is!bocs nem akarok én kioktatni senkit de szerintem tényleg inkább vegyél egy tesztet vagy menj el vérvételre az csak egy szurásba kerül végülis már nincs vizit dij!
2008. nov. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazad van,ez nem kioktatás. Meg igazából félek tesztet venni...meg nem értem, nem a szokásos mensi előtti hasfájás volt,hanem mintha éles késsel szurkáltak volna lenn.Olyan van, hogy a fog.gátló miatt azt hiszi a testem meg kell jönnie közben ott a baba?
2008. nov. 22. 21:46
 3/5 anonim ***** válasza:
azt nem tudom de azt igen hogy tesóm volt anyosa(bocs)szedett gyógyszert meg jött a baja is aztán a tesco közepén majdnem el vérzett ugy vetélt el mert nem vette észre hogy 3.5 hónapos terhes!
2008. nov. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én azt olvastam egy orvosi oldalon, hogy olyan nincs, hogy valaki terhes és megjön neki. Vérzés előfordulhat de azt össze sem lehet hasonlítani. Nagyon sürű és nagyon sötét folyás fordulhat elő, de csak párr csepp és nem is napokig.
2008. nov. 23. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen előfordulhat, hogy baba van a dologban, vegyél egy tesztet már 5-800 ft-ért lehet venni, és neked már az is kimutatja ,ha van baba. Nem pénzkidobás, mert te is megnyugszol, hogy mi a helyzet!CSináld meg a tesztet holnap reggel, mivel gondolom nincs otthon, a reggeli első vizeletedet tedd el valamibe, és szaladj el tesztért, amit félre tettél abból csináld meg a tesztet,ennek már egyértelműen ki kell mutatnia van e baba, vagy nincs!

Kívánom az legyen az eredmény amit a szíved mélyén a legjobban szeretnél! Írj, mi az eredmény!

2008. nov. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!