Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor nincs peteérésem?...

Most akkor nincs peteérésem? LH teszt

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Ma vagyok a 17.ciklusnapon. 10. nap óta tesztelek. Eddig expectet használtam, ma facellet. A mai iszomyatosan halvány, pedig mára számítottam a pozitív ovura, legkésőbb holnapra, mert 27-31 naposak a ciklusaim :(


[link]



2020. máj. 2. 12:35
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja és a felső a tegnapi. Azért koszos, mert beejtettem a szekrény mögé...
2020. máj. 2. 12:36
 2/12 anonim ***** válasza:
64%

Előfordulhat, hogy nincs. Viszont nekem is mindig negatívak voltak az ovutesztjeim, kivéve, amikor reggeli első pisiből néztem (amit írt a használati utasítás, hogy NE tegyek). Én feladtam ezt az ovulációtesztes dolgot és parázást, kétnaponta voltunk együtt a férjemmel, így biztosra mentünk, hogy ha valamikor van peteérésem, akkor azt eltaláljuk így.

A lányom az 5. ciklusnapon fogant, aznap, amikor abbamaradt a menstruációm. Szóval nem feltétlenül kell kétségbe esni, lehet, hogy te is csak rosszkor méred.

2020. máj. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ha az ezeket megelőző teszteken is hasonló erősségű volt a csík, akkor lehet, hogy még nem volt. De lehet, hogy ma estére vagy holnapra lesz pozitív. Attól még lehet 32-33 napos ciklusod is néha, hogy általában ennél rövidebb szokott lenni.

Amúgy nem jó különböző teszteket használni egy ciklusban, próbáld meg ugyanazt a márkát legközelebb.


Az LH tesztelés egy türelemjáték, ki kell tapasztalni. Nem mindegy, hogy melyik napszakban csinálod(van akinek este van a csúcsés van akinek pont reggel), milyen erősségű tesztet használsz, mennyit iszol előtte.

Ha pedig nem egyértelműen mutatja az ovulációt akkor pedig örjítően idegesítő a bizonytalanság, hogy nem tudod mi zajlik a testedben, egyáltalán van e ovuláció.


Sajnos tapasztalatból beszélek:(

2020. máj. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Ezek vannak még:

[link]


Az első 04.26 délután

A második 04.29 délután

A harmadik 04.30 este. Ez volt a legerősebb, majdnem 10 órakor csináltam.

2020. máj. 2. 14:02
 5/12 anonim ***** válasza:

ezek közül egyik se pozitív. Milyen érzékenységű tesztet használsz? Lehet hogy neked érzékenyebb kellene. De simán lehet, hogy később lesz ovulációd, néha előfordul az ilyesmi. Tesztelgess minden nap, kb. azonos időben.


Nekem 33-35 napos ciklusaim vannak, de 2 hónappal ezelőtt a 28. napon volt ovulációm, már azt hittem nem is lesz... És valóban abban a hónapban 43. napra jött meg. Van ilyen...

2020. máj. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

A facelle dobozán nem volt, de ha jól láttam neten, akkor 40-es. Viszont sok pozitívat olvastam róla.

Az expect 30-as. Akkor lehet valamelyik pozitív volt csak nem elég érzékeny a teszt?

2020. máj. 2. 14:17
 7/12 anonim ***** válasza:

Igen, lehet! Én pl. a 25-ös érzékenységűvel kezdtem, de sose lett pozitív aztán vettem a 20-ast és az már szépen mutatta.


Lehet hogy neked inkább 30-as érzékenységűvel kellene próbálkozni legközelebb. Ha az nem válik be akkor menni lejjebb a 25-re vagy 20-ra.

2020. máj. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Lehetséges, hogy érzékenyebb tesztre van szükséged, vagy még csak most lesz ovud.

[link] innen tudsz rendelni, ha gondolod.

2020. máj. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi! Most vettem egy 25-öset, hátha nem ovuláltam még. Ezen megalább nem kell nézni csíkokat, mert azt írja, bármilyen halvány a második, akkor már ovulálok :D

Bízok a legjobbakban, ha másra nem, tapasztalatszerzésre jó volt ez a hónap :)

Mindenkinek ment a zöld, nagyon korrekt válaszokat kaptam :)

2020. máj. 2. 16:31
 10/12 A kérdező kommentje:

Egyébként 22 éves vagyok, szóval fiatal. Családban senkinek nem volt hormonális problémája vagy termékenységi gondja. Nekem is volt sokfajta vizsgálatom egyéb okok miatt (igaz régebben) és soha nem volt semmilyen gondom. Egyszer volt petefészek műtétem vakbélgyulladás miatt, de semmilyen szövődménye nem lett.

Annyi, hogy a ciklusom rendszertelen volt. Szeptemberben hagytam abba a gyógyszert, februárban volt egy 22 napos ciklusom. Ilyen rövid sose volt, azóta sem. Ellenben 29 és 31 napos gyakran.

Az utolsó menstruáció óta 5x voltunk együtt, ebből 3x a naptár szerint termékeny napon. Amúgy a naptáram - átlag alapján, de a rendszertelenség miatt szerintem nem pontos - holnapra jelzi az ovut :)

2020. máj. 2. 16:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!