Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyit vártatok rá mire...

Mennyit vártatok rá mire kismamák lettetek?

Figyelt kérdés
Férjemmel 1 hónapja döntöttük el, hogy szeretnénk babát. Szeretném kérdezni, hogy kinek mennyi idő után jött össze? Tudom hogy mindenkinél más, csak érdekel. És akik sokat vártak rá, hogyan bírták lelkileg?
2020. máj. 2. 19:54
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőre 6 évet vártunk, a kicsik egyből megfogantak, ahogy szerettük volna.
2020. máj. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
8 hónapot. Türelem.
2020. máj. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
75%
Első hónapban összejött. Nekünk ez volt benne a “nehéz”. Azért kezdtünk neki akkor, mert úgy számoltunk hogy minimum fel év de lehet hogy egy. Na hát újra terveztünk 😀
2020. máj. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
1. azonnal, de volt ra 1,5 evem, hogy felkeszuljek, mert munka miatt vartunk, igy mire belevagtunk, tul voltam vervetelen, ahol kiderult, hogy alulmukodik a pajzsmirigyem, dietaztam, hormontornat vegeztem, csaladallitason is voltam, hogy a lelki resze is tuti rendben legyen. A 2.nal nem csinaltam ezekbol szinte semmit, 2 evet vartunk, homeroztem, a prolaktinszintem magas lehetett, a progeszteron meg alacsony valiszinuleg. Tobbszor fel akartam adni, pedig tudom, hogy van, aki ennel sokkal tobbet var. Hiaba 2. gyerek, minden baba, foleg tobbedik hirere osszeszorult a szivem, hogy nalunk miert nem jon. Aztan volt sok olyan honap is, amikor megfeledkeztem rola, meg amikor nagyon orultem mas babak hirenek, ha nalunk nem, legalabb masnal. A kivizsgalasokat tologattuk, vegul nem lett ra szukseg :)
2020. máj. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Az elsô terhessègem 2.ik hónapban jött össze, de az a baba 6-7 hèten elment:( az orvosom azt mondta 3 hónap várakozàs utàn próbàlkozhatunk újra. Igy akkor ujra próbàltuk, a 2.ik hónapban sikerült megint. Most 2 ès fèl èves a lànyunk. Sok sikert ! :)
2020. máj. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
3. hónapban sikerült. :)
2020. máj. 3. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
37%
A fiam a 2. hónapban, a kislányom (vele most vagyok 22 hetes) az 5. hónapban (nála kellett egy kis rásegítés Clostybegittel).
2020. máj. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Az első lányom 4 hónap, a második 8 hónap alatt.

Harmadikkal már 1 éve próbálkozunk, de még semmi :(

2020. máj. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Képzeljétek, kisbabát várok:)
2020. máj. 14. 18:26
 20/22 anonim ***** válasza:
Gratulálok! :)
2020. máj. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!