Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye, hogy terhes...

Mennyi az esélye, hogy terhes lehetek?

Figyelt kérdés

Peteérés körül voltunk együtt. Óvszerrel védekeztünk. Nem vettük észre, hogy valami kifolyt és ha ki is folyt volna valami maximum az előváladék, de azt meg nem hiszem, hogy annyi lenne, hogy kifollyon. Amikor elment utána egyből abbahagytuk úgy nem folytattuk tovább. Leellenőriztük és a gumi nem volt lyukas sehol. 3-4 nap múlva kellene megjönnie és kicsit félek.

Nem kérek leszólós és kioktatós válaszokat csak értelmeseket.



2020. máj. 6. 01:16
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Az aktus április 22 volt és május 8-9 kellene megjönnie. Konkrét terhességi tünetem nincs (tudom, hogy még sok nem is lehetne), de nem vagyok fáradt, nem járok többet pisilni, a melleim feszülnek, de az minden mensi előtt szokott. Azt nem tudom eldönteni, hogy van e vízvisszatartásom mint szokott vagy nincs. Egyébként nem szokott más tünetem lenni a mellfeszülésen kívül meg utóbbi időben párszor volt vízvisszatartás. Most meg annyit érzek mintha néha érezném a petefészkeimet.
2020. máj. 6. 01:24
 2/18 anonim ***** válasza:
Mi folyt ki honnan?
2020. máj. 6. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem vettük észre, hogy bármi kifolyt volna a gumiból. Mikor elment befejeztük szóval konkrétan ondó nem folyhatott ki, előtte meg maximum ami kifolyhatott az az előváladék, de szerintem az nem annyi, hogy kifollyon.
2020. máj. 6. 01:56
 4/18 anonim ***** válasza:
82%
Te minden dugás után azon aggódsz, hogy terhes leszel-e? Miért lennél az, ha normálisan Vedekezzetek és nem szakadt ki a koton? Eddig nem aggódtál, csak most?
2020. máj. 6. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
80%

Utolsó, nyilván nem volt eddig, azért aggódik. A szexuális élet megkezdesekor a lanyok jelentos része aggodik akkor is, ha semmi ok rá.

Komolyan mondom, egyre lejjebb megy a gyk szinvonala, szinte nincs olyan kerdes, amire ne erkezne bunko valasz.


Ne aggodj kérdező, nem vagy terhes. De ennyire ne gorcsolj rá a dologra, mert varázsát veszti az egész, nem aggodhatsz minden szex utan.

Ha normalisan hasznaljatok az ovszert, nem lesz baj.

2020. máj. 6. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne izgulj, nem vagy terhes!
2020. máj. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Olyan mintha mindig pisilnem kellene de nem a hasamban érzem. Lehethogy csak beképzelem?
2020. máj. 6. 11:42
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csak nagyon ideges vagy! Szerintem ne idegeskedj ezen! Várd meg, hogy megjön-e vagy sem. Csak az lesz a biztos igazából!
2020. máj. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Igen várom csak elegge félek és plusz hipochonder is vagyok szóval simán lehet hogy csak bekepzelem
2020. máj. 6. 11:56
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
A furcsa érzést okozhatja idegesség, de akár hüvelyi vagy húgyúti fertőzés is. Ha rendesen használtátok az óvszert, megnyugodhatsz. Ha megjött, és már nem vagy ideges, de még mindig nem múlnak a kellemetlen tünetek, akkor keress egy orvost.
2020. máj. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!