Lányok valaki?

Figyelt kérdés
Lentebb
2020. máj. 7. 14:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Évek óta vezetem a ciklus.hu-n a naptárat. Nekem mindig pontosak az mondott, max +-1 nap ami szerintem belefér. De pl mikor terhes voltam a fiammal az egyetlen naptár vagy kalkuláció volt ami okt. 4-re számolt szülést (okt 3-ra voltam kiírva), aznap is szültem 😁. Persze ez nem jelent semmit igazàból, csak érdekesség.

Az hogy terhes vagy e vagy sem ennyiből nem tudjuk megmondani. Attól nem leszel terhesebb ha nem tesztelsz, ha negatív lesz legalább tudod, ha pozitív meg örülhetsz. Én a bizonytalanságot jobban utálom bárminél.

2020. máj. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg. Nekem három év alatt sikerült teherbe esnem. Egyébként eleinte én is használtam naptárakat, küldte az értesítést a peteérésről de nem akkor volt az tuti. Mindig megéreztem mikor van mert fájt mindenem. Én nem bízok meg benne. Mikor már elkeseredtünk teljesen pont akkor jött össze.
2020. máj. 8. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Csináltam tesztet negatív de még mindig nem jött meg..
2020. máj. 10. 10:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!