Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valoszinu, hogy terhes vagyok?

Valoszinu, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

10 eve vesztettem el a szuzessegem, es bevallom nem kovetendo pelda, de sosem vedekeztem.

majus elejen szexeltem (raadasul pont vedekeztem fura modon, pharmatex huvelykuppal) pont miutan elmult a menzeszem. Egy hete meg kellett volna jonnie, de nem tette. Miota menstrualok, meg egyetlen egy ciklus sem maradt ki, egy napnal tobbet sosem kesett. Kb 10x teszteltem mar, 4-negativ es 6 pozitiv van. A korhazban lekezeloen bantak velem az utolso alkalommal (is) raadasul honapokkal kesobbre kapni idopontit. viszont a magan nogyogyaszom nem dolgozik a virus miatt, par helyen mar telefonaltam. Most megfogjak varni mig megszulok, es csak utana fogadnak, vagy ilyenkor mi van? De kivancsi vagyok a velemenyetekre, jartatok-e mar hasonlokepp. 15 eve pontosan 28.napra jon meg MINDIG, ez az egy hetes keses draga tesztekkel sem egyertelmu, miert van. Nem vagyok stresszes, se beteg, minden a legnagyobb rendben van, sot boldog is vagyok. De nem ertem hogy lehetnek terhes a vedekezestol, amikor sose tettem, es meg sem volt semmi baj.


2020. máj. 24. 17:10
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
80%
A pozitívak egyértelműen, erős kétcsíkosak? Tegyél már fel képeket ezekről a tesztekről!
2020. máj. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
73%

2 gyermekem van. Kapásból 3 kismama volt mellettem az elsőnél pharmatex álltal a másodiknál meg 5..🤣

A pharmatex semmit sem ér. 😉

2020. máj. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
60%
Nekem használt. Sosem lettem tőle terhes.
2020. máj. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
56%

Érdekes, nekem meg pont a nőgyógyász ajánlotta, ahogy több barátnőmnek is. Egyikünk sem lett közülünk terhes, szóval ne dobálózzunk olyanokkal, hogy "Az nem is védekezés". De, az, fogamzásgátló eszközként van kategorizálva. A semmitől meg a megszakítástól pedig százszor több és jobb.

Ettől független, mivel nincs 100%-os védelem, lehetsz terhes.

Ha a tesztek ennyire nem egyértelműek, én elmennék nőgyógyászhoz.

2020. máj. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
44%
34? Az írásod alapján inkább 14-nek mondanálak, max. 18. Bocs, de itt valami nem oké.
2020. máj. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
43%

Főoldal » Az orvos válaszol » Dr. Petróczi István »

PHARMATEX VAGY PATENTEX OVAL?

Kérdés: A minap beszélgettünk a párommal a védekezésről, mi óvszert használunk, és már nagyon szeretnénk egymást érezni, "zokni húzás nélkül" is. Szóba jött az úgynevezett hüvelykúp vagy hüvelytabletta az óvszer helyett. A Patentex Ovalról és a Pharmatex hüvelykúp vagy tablettáról szeretném kikérni a véleményét, javaslatát, mennyire ajánlja ezeket a nincs baba hormonmentes készítményeket? Mennyire megbízhatóak ezek?

Fogamzásgátlót sajnos nem szedhetek a hormontartalom miatt, mert molett vagyok, spirált, sem gyűrűt, sem ehhez hasonló dolgokat nem szeretnék még, fiatal vagyok (23 éves).

Várom válaszát, előre is köszönöm!

| fogamzásgátló, fogamzásgátlás

| Petróczi, I.; Az Orvos válaszol - Dr. Petróczi István 2014 ;19(februári) InforMed

Válasz: Igen, Ön fiatal, és egy abortusz kapcsán történt méheltávolítás végzetes lenne. Sajnos a kérdezett csodaszerek nem jelentenek komoly védelmet, azok mellett még hamarabb bajba kerül, mint a kondom mellett. (Mert az is 200 éves régiség, nem a mai kor színvonala.)

Téves, hogy a tabletta hizlal, nekem számos betegem éppen fogyott tőle. (!)

Bővebb felvilágosításért nagyon figyelmesen olvassa el honlapomon (www.drpetroczi.hu) a BETEGEIM LEGGYAKORIBB KÉRDÉSEI-nél a fogamzásgátló tablettáról és a fogamzásgátló injekcióról írottakat. Az egész világon így védekeznek a nők, higgye el Ön is meg lesz elégedve!

Ha megkeres, szívesen segítek, címem és telefonom a honlapomon található.

Üdvözlettel:

dr. Petróczi István

2020. máj. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
76%
#17 Igen, és? Azért, mert most kimasoltál egy ilyet, semmissé teszi, hogy nagyon sok nőgyógyász meg nyugodt szívvel javasolja? Ugyanis valóban sok nőnek éppenséggel a nőgyógyásza ajánlja a Pharmatexet és egyáltalán nem esik mindenki teherbe mellette. Én is évekig használtam, soha semmi gond nem volt, több barátnőmnel dettó ugyanez. Fogamzásgátlóként van besorolva, szóval legalább ne támadjuk már le azokat, akik emelett teherbe esnek azzal, hogy "mert nem védekeztél". De, védekezett.
2020. máj. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Nem itelem el, aki 34 evesen szul, de en nem szeretnek..Elmondtam miert. Az mas, ha 27 evesen van mar 3 gyereked es szeretnel meg egyet, de te se most kezdened....en meg most..

egyebkent meg lehet nyugodni, sajnos meg jott. Elotte egy nappal csinaltam tesztet, persze hogy egyertelmuen pozitiv, ilyenkor mar elvileg is magasnak kell lennie a szervezetemben a hcgnek

2020. máj. 25. 09:23
 19/22 anonim ***** válasza:
76%
Miert kene h magas legyen menzesz elott a hcg???😳 Egyebkent ha nem lenne gyerekem es 34evesen lenne ra lehetosegem, siman vallalnam. De azt is elfogadom, hogy van aki nem. Mondjuk azt nehezen hiszem el, hogy Te annyi vagy.
2020. máj. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Milyen menzesz előtt? Terhes nőknél kimutatható a hcg szint. Elmondtam, hogy nem akarok szülni. 40 évesen lenne egy 5 éves gyerekem, az első. De nem igazán lehet, szóval nem téma. Már unokáznom kéne 40-45-50 évesen, ahogy édesanyám ezekben a korában, már ne haragudjatok...Nem szülni..

És akkor valószínűleg megélném az unokázást 70-80 évesen, mikor már dédi lehetnék. Bocs de ez nekem nem.

2020. máj. 26. 10:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!