Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valoszinu, hogy terhes vagyok?

Valoszinu, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

10 eve vesztettem el a szuzessegem, es bevallom nem kovetendo pelda, de sosem vedekeztem.

majus elejen szexeltem (raadasul pont vedekeztem fura modon, pharmatex huvelykuppal) pont miutan elmult a menzeszem. Egy hete meg kellett volna jonnie, de nem tette. Miota menstrualok, meg egyetlen egy ciklus sem maradt ki, egy napnal tobbet sosem kesett. Kb 10x teszteltem mar, 4-negativ es 6 pozitiv van. A korhazban lekezeloen bantak velem az utolso alkalommal (is) raadasul honapokkal kesobbre kapni idopontit. viszont a magan nogyogyaszom nem dolgozik a virus miatt, par helyen mar telefonaltam. Most megfogjak varni mig megszulok, es csak utana fogadnak, vagy ilyenkor mi van? De kivancsi vagyok a velemenyetekre, jartatok-e mar hasonlokepp. 15 eve pontosan 28.napra jon meg MINDIG, ez az egy hetes keses draga tesztekkel sem egyertelmu, miert van. Nem vagyok stresszes, se beteg, minden a legnagyobb rendben van, sot boldog is vagyok. De nem ertem hogy lehetnek terhes a vedekezestol, amikor sose tettem, es meg sem volt semmi baj.


2020. máj. 24. 17:10
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezo mar ne haragudj de akkor minek teszed ki a kerdest? Ha nem akarsz 40 evesen egy 5 eves gyerek anyukaja lenni. Fogadd el a negativ kritikat is. Ez a te dontesed hogy akarsz e de ezt a kerdes feleslegesen tetted ki.
2020. máj. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Szia, én alapvetően nem szeretnék 30-33 előtt szülni. Szeretnék kicsit 'élni' és kettesben lenni párommal mielőtt babázni kellene. Bárki mondhat bármit egy gyerek mellett áldozatokat kell hozni.

Nyugodtan vállalj gyereket 34 évesen, viszont az írásodból lejött, hogy kistesót is szeretnél neki. Akkor viszont 1-2 év korkülönbséggel jöhet is a második gyerek.

A másik, hogy inkább legyen 40 éves korom felett kissebb korú gyerekem, minthogy nagymama legyek akkor.

Plusz a pharmatex más fogamzásgátlási szerekkel együtt használandó, mint kiegészítő. Pl pesszároumhoz, méhszájsapkához, vagy óvszerhez, ha biztosra szeretnénk menni.

2020. jún. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!