Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan akinek egyetlen...

Van olyan akinek egyetlen együttlétből lett terhesség?

Figyelt kérdés
Arra gondolok,hogy az adott hónapban csak egyszer tud egy pár együtt lenni és az sikeres is...
2020. máj. 27. 06:56
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Van
2020. máj. 27. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt. már majdnem 5 éve próbálkoztunk és abban a ciklusban, csak kétszer tudtunk együtt lenni. Egyszer ovu előtt 2 nappal kb, meg egyszer ciklus végén. Ikreink lettek volna, de sajnos nem maradtak velünk. Szóval egy együttlétből lett terhesség. Nem a mennyiség számít, hanem, hogy ovukor tudjatok együtt lenni. Sok sikert nektek :)


Persze azóta már van egy lassan 3 éves gyermekünk :) (csak, hogy pozitívat írjak)

2020. máj. 27. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi


Előtte 2 naponta voltunk


Pont abban a hónapban minden összejött..

El is utaztam munkaügyben..

Férjem

Meg szinte minden nap 11 után este ért haza,..

2020. máj. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Jelen! 30 hetes vagyok, kisfiúval. 😊 Én nem figyeltem az ovumat, nem néztem a naptárat folyton, csak rábíztuk a sorsra.
2020. máj. 27. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
Az első lányom így fogant. Még együtt sem éltünk, abban a hónapban az az egy "úgysem jön össze egy védekezés nélküli együttlétből" akcio volt. Hát összejött 😃
2020. máj. 27. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2020. máj. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Középső gyerekem így sikerült. Párom vidéken dolgozott, abbana hónapban csak 1 hétvégére jött haza, egy családi esemény miatt.
2020. máj. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen . Sajnos elment . :/ most próbálkozunk de eddig semmi . De nem adjuk fel meg van idő :) de jo lenne .ár babázni . :) :P
2020. máj. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jelen. 1x voltunk együtt úgy, hogy elment bennem a párom. Terveztük is, de úgy voltunk vele, a nagy sem elsőre jött, a kicsi sem fog. Pedig de. Abban a hónapban utána nem igazán voltunk együtt, max gumival. Kistesó rácáfolt az egy alkalomból nem lesz terhesseg dologra. Persze nagyon örültünk neki. Már 1,5 éves.
2020. máj. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!