Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 11 pdo, ilyen a tesztem, fog...

11 pdo, ilyen a tesztem, fog erősödni még vagy ez negatív?

Figyelt kérdés

Azonnal kijött, élőben jobban látszik, mint a képen.


[link]


2020. jún. 16. 12:12
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:
Akkor nem ertem miert nem sikerul. Ez volt a 3.sikertelen honapunk. Jokor voltunk egyutt. Biztos van valami baj vagy nalam vagy a paromnal. Nekem mar van egy kislanyom.
2020. jún. 17. 07:51
 32/36 anonim ***** válasza:

Nagyon korai még aggódnod, normális esetben egy éven belül jön a baba. Ritka, ha elsőre vagy másodjára sikerül.


Nekünk 5 év után jött egy terhesség, majd végül 7 év után lett gyermekünk, nálam volt gond.


Sokszor az se biztosíték, hogy van már az embernek gyermeke, mert bármelyik hónapban hirtelen elszállhatnak a hormonok. Ha megteheted magán úton hamar kiderülhet minden, két vérvétel és sokkal okosabb leszel, hogy van e gond vagy sem. De 3 hónap után én még nem gondolnék semmi problémára :)

2020. jún. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:

A kislanyom az elso hónapban azonnal megfogant. Annyira uj nekem ez, h most meg nem sikerul. Szerintem elengedem a temat, mert ha igy folytatom becsavarodok. Jon amikor jonni szeretne.

Koszonom szepen a valaszaitokat :)

2020. jún. 17. 08:29
 34/36 anonim ***** válasza:

Az első férjemmel az első fiunk az első hónapban sikerült, de minden nehéz volt, mint utólag kiderült, kezeletlen pcos és ir állt a háttérben. 22 éves voltam. A második fiunk több mint 2 évre sikerült, akkor már kezelve lett, minden rendben volt, mégis nehezen jött. 26 éves voltam.

Most 34 vagyok, újra házasodtam, a férjemnek nincs gyermeke, így természetes, h szeretnénk. Mivel tudom, h velem baj van, így nem védekeztünk. Januárban, váratlanul terhes lettem. Nagy volt a boldogság, egészen a 6 hétig. Elvetéltem. Nem gondoltam, hogy ezek után l3sz esélyünk babára, mondván öreg vagyok, biztos velem van a baj. Most újra babát várok. Igaz, nagyon az elején vagyunk, de bízunk. Annyi mindentől függ és az, h neked már van, sosem garancia. Egy elzáródott petevezetek, amiről sejtelme sincs a nőnek, vagy felborult hormonok, esetleg kevésbé aktív kiskatonák.

2020. jún. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Rengeteg pár évekig próbálkozik, segítséget kérnék orvostól orvosig járnak, 3 hónap nem hosszú idő, ne legyél ennyire rá feszülve a dologra, nem könnyű tudom, 3 év után jöttek nekünk az ikrek segítséggel.. Nem szégyenlem ez a mi utunk, de 3 hónap után ne ostorozd magad csak szeressétek egymást sokszot és jönni fog a baba hidd el🙏🍀😊
2020. jún. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom Nektek. 😘
2020. jún. 17. 09:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!