Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Őszintén: ti is kérdezgettek...

Őszintén: ti is kérdezgettek másokat, hogy mikor jön már a baba?

Figyelt kérdés

A harminchoz közelítek és rajta vagyunk a baba dolgon, de egyelőre sajnos még nem sikerült. Elég stressz ez önmagában is, mert nagyon vágyunk már gyerekre, de komolyan, kivagyok attól, hogy folyton kérdezgeznek, mikor lesz már gyerekem.


A családi találkozókon a rokonok. Ha találkozok valami ismerőssel - pl. volt osztálytárs, régi barátnő - az utcán, akkor tuti megkérdezik, pláne ha már van gyerekük. De van a rokonságomban, aki konkrétan minden alkalommal megkérdezi, pedig múltkor már megjegyeztem, hogy amúgy nem tudja, hogy nem illik ilyet kérdezni, mert sem tudhatja, nem éppen akkor vetélt-e el valaki...


Na de a lényeg, én azt hittem, itt a 21. században már alap, hogy nem kérdezgetjük ezt a nőktől, hiszen gyakori a vetélés, a meddőség. Egy csomó cikk szól erről úton-útfélen, hogy tapintatlanság ezzel nyaggatni a nőket, és akkor még mindig azt tapasztalom, hogy a valóságban mindenki a "méhemben turkál".


Ne értsetek félre, nem vagyok mimózalelkű, ha most egyszer-kétszer valami nagyon közeli rokon, pl.az anyósom megkérdezi, hogy állok a témával, nem sértődök meg. De folyton??? Nem akarom másokkal közölni, hogy nem jőn össze a baba, de ha mast mondok, pl. hogy majd meglátjuk, egyből elkezdenek okoskodni, hogy mire vàrunk még...


Szóval öszintén, ti kerdezgettek mást? Ha igen, mi az oka?



2020. júl. 3. 19:54
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Nem, pont a fentiek miatt amit leirtal.
2020. júl. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!