Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kérhetek segítséget? Hosszú...

Kérhetek segítséget? Hosszú lesz,de kérlek titeket ne bántoakat írjatok.

Figyelt kérdés

Össze vissza van meg a menzeszem,de 2-3hónapja 29én megjön,de júniusban abszolút nem jött meg,görcsöl a petefészkem néha,de főként a méhem.

Elméletileg ovu a hó közepén 15én kellett lennie,pontosan nem tudom,14én voltunk együtt párommal.

Ha azt nézem hogy 29én kellett volna megjönnie akkor már pozitív tesztnek kellene lennie,de se vérzés ami jó,de pozitív tesztem sincsen.

Nem tudom,hogy lehet-e de hányingerem van,sokat fáj a fejem,megjön érzésem van.

Van már egy gyerekem de nála csak a 7.hétben tudtam meg hogy terhes vagyok,így nagyon nem tudom hogy mi a normális.


Lehetséges hogy később lett volna peteérés vagy ovu és később kellett volna tesztelnem?

Jövőhéten szeretnék menni nőgyógyászhoz,de nem tudom hogy van e értelme,szerintetek?



2020. júl. 4. 18:24
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ha rendszertelen a menstruációd, akkor szerintem mindenképp menj el a nőgyógyászhoz.
2020. júl. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!