Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki az aki a járványnak köszönh...

Ki az aki a járványnak köszönheti, hogy terhes lett?

Figyelt kérdés
Több idő a párotokkal, nyugi a meló helyett, stb... Ilyenekre gondolok.

#járvány #terhes #Köszönheti
2020. júl. 10. 20:52
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
79%
Én például 🙈
2020. júl. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
89%
Nálam ez fordítva működött, szexelni sem volt erőm, kedvem a gyerekek itthoni tanítása és a bezártság okozta frusztráció mellett.
2020. júl. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
90%
Mint a 2. Bár még nincs gyerekem, de annyi gond volt a munkahelyen, hogy az is kérdés volt, hogy holnap lesz e állásom?! Így csúszott az egész baba projekt. Nem mértük úgy bevallalni, hogy lehet holnap engem tesznek ki holnapután pedig a parom☹️
2020. júl. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
81%
Én a járvány idején lettem terhes, de nem a járvány miatt alakult így, jóval előbb tudtuk már hogy így szeretnénk időzíteni a következő babát. A járvány miatt pedig nem akartam lemondani róla.🤷‍♀️
2020. júl. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
34%
Én is a járvány idején lettem terhes. Amióta tudom itthon vagyok. Mivel a párom a "főnököm", ezért nyilván meg tudtam engedni magamnak hogy ne dolgozzak (csak itthonról), és ennek nagyon örülök. Ha mostt be kéne mennem minden nap (h-p) én abba biztos beleőrülnék, hogy valami baja lesz a babának, meg elkapok valamit.🙈
2020. júl. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
72%
Én is úgy vagyok kb, mint a négyes írta. Tervben volt amúgy is a kistesó, így jött ki. De nem a vírusnak köszönhetem a terhességet, mert már előtte is próbálkoztunk.
2020. júl. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
71%
Nem annak köszönöm, előtte sikerült 2 héttel, így jött ki. Viszont barátnőm tanárnő. X hónap próbálkozás után a karanténban jött össze a várva várt babájuk. Nem jártak dolgozni, kifújták magukat, elengedték a témát és a stresszt is. Mikor felhívott, hogy sikerült(szegénynek alig mertem elmondani a terhességem, titkoltam is) sírtam, s most együtt vagyunk kismamák :)
2020. júl. 11. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
77%

Nálunk is járvány idején sikerült. Párom már régóta szeretett volna már babát, én még kicsit húztam volna az időt, de idén decembert beszéltük meg, hogy elkezdjük majd a baba projektet.

Igaz, a férjem ugyanúgy dolgozott járvány idején is és nem volt itthon többet, én viszont igen (home office). Nyugodtabb lettem, kipihentebb és közelebb is kerültünk egymáshoz, így azt éreztem, ha jönni akar a baba, akkor jöjjön. Ő pedig jönni akart. :)

2020. júl. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
77%
Még mindig járvány van bocsi.
2020. júl. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
19%
9-es, szerintem meg sose volt.😀
2020. júl. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!