Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki az aki a járványnak köszönh...

Ki az aki a járványnak köszönheti, hogy terhes lett?

Figyelt kérdés
Több idő a párotokkal, nyugi a meló helyett, stb... Ilyenekre gondolok.

#járvány #terhes #Köszönheti
2020. júl. 10. 20:52
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
45%
En is, most toltjuk a 19.hetet. Masfel eve nem vedekezunk,es van egy alap betegsegem ami miatt meg most sem lehetett volna nagyon sok eselyem spontan teherbe esni,de sikerult. Szerintem egyebkent nagyon sok no azert nem esik teherbe "egybol",csak evek mulva,mert nagyon rastresszel az egesz temara,illetve nagyon sok stressz eri alapbol is a parokat mindennapi eletukben. Szerintem en is a nyugalomnak koszonhetem.
2020. júl. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
64%
Kedves 19! Gondolkodj inkább kicsit. Nem hiszem, hogy a párok unatkoztak és csak azért voltak együtt. Szerintem csak simán nem vett el az életükből több órát a napi ingázás, a gyerekek intézménybe szállítása, összeszedése. Home office mellett mehetett pl a mosás munkaidőben is, nem munka után kellet gyorsan mindennek nekiállni. Nem mellesleg a munkatársak sem szívták le az ember energiáit olyan szinten. Legalábbis nálunk ezek okozták, hogy sokkal több időnk jutott egymásra.
2020. júl. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
44%

Én nem azokra az esetekre céloztam, ahol alapból terveztek babát es mar próbálkoztak egy ideje.


De a környezetemben, munkahelyeim egyikén is sok párnak csak "besikerült" "becsúszott" a gyerek, mert a szülők nem fordítottak hangsúlyt a védekezésre együtt meg elég sokat voltak. És sajnos egyik párt sem veti fel a pénz, nem igazán gyerekvállalásra alkalmas helyzetben vannak.

2020. júl. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
A környezetemben kettőnek is most jött össze a baba, egyértelműen a home office és a nyugisabb élet miatt. Az egyik párnak nagyon sok év után.
2020. júl. 28. 22:04
 25/27 anonim ***** válasza:
33%
Én nem a járványnak, hanem a páromnak "köszönhetem" , hogy babát várunk 😂👌
2020. aug. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
74%
Nem olvastam végig a válaszokat. Én a járvány alatt estem teherbe, de nem miatta. Az orvos azt mondta ,hogy sorra jönnek a kismamák hozzá. Viszont feltűnően sok a vetélés. Sajnos én is elvetéltem.
2020. aug. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
81%

Nekünk is most sikerült, a férjem itthon volt 10 hetet, így volt időnk egymásra.

A terhesgondozós körzeti nődoki mesélte, h ezen időszak alatt 3 olyan nő lett spontán várandós, akik már jártak a kaáliban.

2020. aug. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!