Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 34 éves vagyok a párom 37. 3...

34 éves vagyok a párom 37. 3 és fél hónapja vagyunk együtt és nagyon hirtelen besikerült a baba, mert 12 hetes terhes vagyok. Elejétől fogva nem védekeztünk,meg is beszéltük. Jó a kapcsolatunk, szeretjük egymást. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

2020. júl. 13. 20:17
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
89%
Ezt majd az idő dönti el. Majd ha megismered. De egy biztos. Gyereket én csak olyan kapcsolatba vállaltam, ami szikla szilárd. Mert egy újszülött szét tudja zilálni még a legerősebb kapcsolatot is. Nem hogy egy frissen.
2020. júl. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
83%
Hát... Én biztos nem tenném... De mindenki úgy cseszi el az életét ahogy akarja
2020. júl. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
87%
Nem olvastam el a válaszokat de én ezt gondolom: 34 évesen nem értem hogy foglalkoztathat valakit, hogy vadidegen arctalan emberek két információ alapján mit gondolnak róla...
2020. júl. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
73%
Ha szerinted összetart majd egy kapcsolatot az, hogy mindketten gyereket akartatok.... Eszembe nem jutott volna ilyet tenni, nagyon sok minden kell egy sikeres együttéléshez, gyerekvállaláshoz. Elképzelni se tudom, ahogy a tinderen megismert pasival összehoztok egy egyéjszakást, majd egy óra múlva megbeszélitek, hogy ne védekezzetek, teljesen abszurd. Viszont már sokan neveltek fel egyedül gyereket, a korban meg már benne vagy. Sok szerencsét!
2020. júl. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:
Nem tinderen ismerkedtünk meg! És nem egyéjszakás kalandból lett!
2020. júl. 13. 21:41
 16/35 anonim ***** válasza:
87%
Engem nem érdekel. Mindenki a maga életéért felelős. Ha nektek így jó, ámen.
2020. júl. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
93%
Bàtrak vagytok nagyon. Hisz mèg egymàst is alig ismeritek, nincsen közös multatok, emlèkeitek,szinte alig tudtok màr ketten lenni màr egybôl hàrman lesztek, az intimitàs màris meg fog csappanni, kevesebb idôtök lesz egymàsra szèlsebesen lecsenghet ez az egèsz ès gyorsan egyedül àlló anyuka lehetsz.
2020. júl. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy lutri. Én 38 vagyok és vagy 20 éve szeretnék gyereket. Arra már nincs időm, hogy évekig ismerkedjek. Ennek ellenére vagyok olyan gyáva, hogy egy vadidegennel így nem merném. Egyszerűen azért, mert nekem fontos, hogy szeressem az apját, és egy új ismerettségnél nem érzem azt, hogy ettől az embertől gyereket szeretnék.(Tudom, szereted, de most arra gondolok,, hogy az elejétől fogva nem védekezek.)Viszont ha akkora mázlista lennék, hogy olyannal lehetnék, akit már régebb óta ismerek, és tetszik is, akkor semmi ilyen parám nem lenne. Persze mindkettőnél benne van a pakliban, hogy végül egyedül maradok, de ez minden más kapcsolatban is benne van. Engem nem zavar, mert én egyedül is vállalnám, eleve számolok a lehetőséggel. Aki viszont csak teljes családban tudja elképzelni a gyereknevelést, az lehet, hogy nem vállalná, mert nyilván nagyobb a kockázat, mint egy "kipróbált" kapcsolatban. Mindenki ideális forgatókönyvet szeretne, de az élet nem mindig azt dob🤷 Ti ismertétek már egymást, mielőtt összejöttetek?

Egyébként, ha 12 hetes vagy, már úgy sincs választási lehetőség. Kívánom neked a legjobbakat, bízz te is abban! Jól is elsülhet. Mindenre van példa, és minden ellenkezőjére is.

2020. júl. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
47%
34 eves vagy ( ahogy jomagam is) most oszinten megis mire varjon az ember? Lesz boven idotok egymast megismerni, es ha evek ota ismerned srm lenne garancia semmire. Soha senki nem tudhatja, hogy mit hoz ki egy gyerkoc az emberekbol. Erre nem lehet felkeszulni. 30 felett nem erdemes pazarolni az idot.. En drukkolok nektek.. 🙂
2020. júl. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek olyanokat, akik ugyan kicsit fiatalabban, de ugyanígy csináltak gyereket. A lány már iskolás, a szülei házasok és jól elvannak :-) Sőt én magam is így születtem anyámékhoz, másfél éve ismerték egymást, amikor én már ott bőgtem nekik egész éjjel.


Azonban a rideg tények alapján statisztikailag jóval nagyobb az esélyed az egyedülálló anyaságra, három hónap l.fasz, rizzsel... Szerintem nem egy jó stratégia a ketyegő biológiai óra miatt pánikszerűen teherbe esni, azért egy évet én 35 felett is várnék. De ha becsúszik, nem vetetném el!

2020. júl. 14. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!