Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 34 éves vagyok a párom 37. 3...

34 éves vagyok a párom 37. 3 és fél hónapja vagyunk együtt és nagyon hirtelen besikerült a baba, mert 12 hetes terhes vagyok. Elejétől fogva nem védekeztünk,meg is beszéltük. Jó a kapcsolatunk, szeretjük egymást. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

2020. júl. 13. 20:17
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%

"Nem tudom mennyivel jobb amikor egy már kicsit ellaposodott kapcsolatba születik a gyermek."


Az a kapcsolat ellaposodik akkor is ha a páradik hónapba érkezik a gyerek. Sőt...


Amúgy megértem az érveidet, van is igazság bennük (főleg a ketyegő óra), ettől függetlenül ez hazárdírozás.

2020. júl. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
83%
Ha van annyi félretett pénzed és saját ingatlanod hogy akár egyedül is fel tudd nevelni akkor nincs semmi probléma ezzel.
2020. júl. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim válasza:
86%
Szerintem tartsd meg és tegyetek meg mindent azért, hogy boldog család legyetek.
2020. júl. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
71%

azt gondolom, ha az ember dönthet akkor azt, hogy nem tartotta meg azt mindig jobban bánná, mint azt hogy megtartotta.

Én azt gondolom, hogy nagyon ritka, amikor valaki utólag megbánja, hogy bevállalta.

Viszont gondoljatok bele, hogy ha most nem vállalják, hanem várnak még pár évet , hogy hátha nem az igazi az igaz" és aztán ott lesznek 36 évesen és már nem jön össze, akkor bizony az a tudat, hogy lehetett volna, de lemondott róla az örökké nagy bánata maradna egy nőnek azt gondolom...

2020. júl. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Sztárok és párokban volt egy nő aki 5 honapos terhes volt ês a pasival 8 hónapja ismertek egymast
2021. febr. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!