Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 34 éves vagyok a párom 37. 3...

34 éves vagyok a párom 37. 3 és fél hónapja vagyunk együtt és nagyon hirtelen besikerült a baba, mert 12 hetes terhes vagyok. Elejétől fogva nem védekeztünk,meg is beszéltük. Jó a kapcsolatunk, szeretjük egymást. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

2020. júl. 13. 20:17
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
37%
9es, de bizony van, ismerek 2 ilyet, orvosilag megállapították hogy az abortusz következményei miatt nem lehet gyereke. Bár az egyikük a saját hülyeségének köszönheti, mert másfél héttel utána szexelt, fertőzést kapott amit nem kezeltetett idejében mert szégyellte. De a másikuknak simán méhösszenövései lettek az abortusz után.
2020. júl. 14. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
43%

21!


Ugye vágod, hogy az összenővéseket feloldják? Ergo ez sem olyan dolog ami miatt nem lehet gyermeke.

A fertőzés más tészta.

2020. júl. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
85%

De mi a kérdés? Miről mit gondolunk?

Ha egy 3 és fél hónapos kapcsolat nem lenne "jó", az lenne az igazán érdekes. Persze, hogy jó, ennyi idő alatt még simán tart a a vetítési fázis, mindenki a legjobb oldalát mutatja. Összeköltöztetek?

Gyerekcsinálási céllal jöttetek össze, le is írtad. Ez összejött. Én sok sikert kívánok nektek, de tényleg nem tudom, mi érdekel, vagy miről szeretnéd a véleményünket.

2020. júl. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm járt így 27 évesen. A barátja is annyi körül volt, 1-2 évvel idősebb talán. Terhesség alatt ment a Facebookon a nagy boldogság, a cukiskodás, miután megszületett a baba, a férfi azonnal elhagyta.
2020. júl. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
54%
22es, ugye vágod hogy az összenövések visszatapadhatnak? És két-három ilyen után már megvastagszik a helye.
2020. júl. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi idősen beláthatod hogy lutri. Én nem török pálcát a fejed felett, de te is tudod. Mi is hamar vállaltunk gyereket a korunk miatt is és mert úgy éreztük mind a ketten, hogy szívesen alapítanak közös családot. 8 hónap után döntöttünk úgy hogy jöhet a baba. Aki jött is azonnal. Mi tulajdonképpen kezdektől együtt éltünk. Mostanra 2 éves a gyerekünk. És bizony nem mondom hogy egyszerű volt az első néhány hónap. Nagyon nagyon sok volt a súrlódás köztünk. Viszont végig azon voltunk mindketten hogy működjön a dolog. Tudtam hogy ő nem fogja bedobni a törülközőt az első nehézségre, ahogy én sem. Így sok sok kommunikációval végül átjutottunk a nehézségeken. De ehhez az kellett hogy mindkettőnknek ilyen a személyisége. Akár jöhetne is a második gyerek. Csak azért nem fog jönni, mert az első alkalommal majdnem mindketten meghaltunk a műtőben. Így nem vállalunk több gyereket. De egyébként szívesen tenném, és csak is vele.


De akkor is és utólag is azt gondolom, hogy nagyon merész döntés volt a részünkről. Szerencsére jól alakult.

2020. júl. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
37%

25!


2 csm után 2 órás műtéttel a hátam mögött nagyon durva összenővésekkel (minden mindennel összenőtt) vagyok a 3.gyermekünkkel várandós.

Nekem ne akard elmesélni mi vagy milyen az összenővés..

Ugye tudod, hogy vajmi kevés az esély ez miatt meddőnek lenni 1 abortusz után?

Az inszemet és a lombikot se felejtsük.

2020. júl. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén? Ha en 34 eves lennek, es teljes mértékben biztos volnek abban, hogy egyedul is tökéletesen felnevelem a gyereket ha az apja dobbantana, vagy szimplán nem illenenk ossze, es az elozo jo par evbol azt a konzekvenciat vonnam le, hogy valszeg nem lesz tobb apajelolt,es nagyon szeretnem ha nem gyerek nelkul kellene leelnem az eletem, akkor igen. En is belevagtam volna.de csak ha ezwk feltetelek megvannak
2020. júl. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
88%

Nem olvastam el a kommenteket.

1. 34/37 évesen semmivel nem vagytok elkésve, hogy ne lehetett volna egy évet várni, míg megismeritek egymást.

2. Miért kellene abortusz? Ha felelősségteljes felnőttként gondolkodtál volna, elég lett volna egy gumi, vagy egy fogamzásgátló...

3. Nem egy ilyet ismerek, ahol ez kb a gyerek megszületéséig tartott, és ahogy jöttek a problémák (nemalvás, apaleszarjaagyereket, stb..) úgy mentek is szét, anyuka meg lesett, hogy ott maradt egyedül egy gyerekkel, amikor minden happy volt köztük.

4. Egy szinte ismeretlennek gyereket... hát én nem mentem volna bele, nekem lett volna annyi eszem, hogy legalább 1 évet vele éljek, megismerjem, kiismerjem.


De legyen szerencsétek.

2020. júl. 15. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
76%

Megértem a többi válaszadót is, de a saját példámból is azt látom, hogy nem mindenkinél jön olyan egyszerűen az a baba.

Mi a párommal egy éve kezdtük el a babaprojektet és eddig semmi.

Akkor 33, 5 éves voltam most vagyok 34, 5 éves.

Nem véletlen írom a feleket, mert itt még ez is számít.

Hiába mondják, hogy ráér az ember, ez nem igaz.

Egy nő nem ér rá annyira...

Barátnőméknél 5-6 év volt mire összejött a baba.

Nem mindenki menne bele a lombik programba, és a mindenféle kivizsgálások , kezelések is sok időt elvesznek.

Plusz ugye azért még a huszonévesek is hajlamosak rástresszelni, ha nem jön rögtön a baba, hát még 34 felett...

Szerintem kérdező, ennek így kellett lennie, és mivel visszacsinálni már nem tudjátok ezért most örüljetek, és ismerjétek meg egymást.

A kapcsolat elején még ott a tűz, ami átsegít..

Nem tudom mennyivel jobb amikor egy már kicsit ellaposodott kapcsolatba születik a gyermek.

És egészen biztos vagyok benne, hogy soha nem lehet tudni, hogy kiből mit hoz ki egy gyermek érkezése.

Erre nem lehet felkészülni.

Legyetek nagyon boldogok és most már ne aggódj ezen.

Ha évek óta együtt lennétek sem lenne garancia , hogy nem hagy el..

2020. júl. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!