Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Perdicator early időn túl...

Perdicator early időn túl lett 2 csíkos?

Figyelt kérdés

Tudom, időn túl nem számít, de eddig sosem jött ki a második csík, időn túl is hómező volt. 12. dpo-n vagyok. Már egy éve próbálkozunk. 2 nap múlva kell megjönnie, ha késik csak akkor csinálok új tesztet. És persze ezt attól még negatívnak veszem. Csak érdekelne, hogy másoknál ebből lett-e még pozitív a végén?

Plusz kérdés: A 12. dpo-n már kellene mutatnia a tesztnek valamit? (Az ovu napja tuti, hőgörbe és lh teszt alapján).


2020. júl. 15. 07:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Tudsz képet csatolni?
2020. júl. 15. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nekem volt, pont ilyentájt. Megjött, de talán más volt a menstruációm, fájdalmas, erőteljes és darabos. Nem tudom hogy egy félresikerült korai terhesség volt, vagy egyszerűen véletlen egybeesés.


A következő hónapban viszont teljesen biztosan teherbeestem, és akkor a 12. dpon időn belül egyértelmű pozitív lett a 10-es facelle (predictorral nem próbálkoztam). Szóval kezeld negatívként egyelőre, max. pár nap múlva újra tesztelsz.

2020. júl. 15. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire lett pozitív?


Kívánom, hogy ne legyen igazam,de ez egy nagyon jó teszt. Már régen erős pozitív lenne, ha nem száradási csík lenne.


Persze előfordulhat, hogy épp kevésbé volt koncentrált a vizelet.


Nekem anno a facelle majdnem leugrott.

2020. júl. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
12. dpon a Predictor és a Facelle már elég biztosan mutatja az eredményt időn belül.
2020. júl. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi! Akkor ezt továbbra is negatívnak veszem és majd meglátjuk 2 nap múlva megjön-e, csak nehéz 1 év után nem rárepülni minden nagyon halovány jelre. :D Hőgörbét is vezetek, ami a 11-12. dpo-n mindig le szokott esni, ma még mindig 36,9 volt, ezért is mertem tesztelni. De simán lehet, hogy egy nappal később fog leesni a hőm ebben a hónapban. Az első terhességemnél a 12. dpo-n már szépen erőteljesen látszott, összetéveszthetetlenül a csík.
2020. júl. 15. 08:17
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Perdicator :D
2020. júl. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Na jó! Ezt elgépeltem. 😛
2020. júl. 15. 08:43
 8/12 anonim ***** válasza:
A predi nekem 11dpo-n full egyertelmu pozi volt, delutani vizeletbol, igaz, ketten indultak fejlodesnek
2020. júl. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mi lett végül? Szorítottam neked :)
2020. júl. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Szia! Rá 2 napra erős pozitív. 😍
2020. júl. 20. 17:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!