Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 12.dpo n nem kellene már...

12.dpo n nem kellene már nagyon halványan pozitivnak látszódnia a terhességi tesztnek , ha pontosan tudom ,hogy mikor ovuláltam-ultrahanggal nézte az orvos-?

Figyelt kérdés
Sajnos teljes hómező a 10es érzékenységű teszt. Hasam is fáj,olyan megjön érzéssel.Ez a hónap már esélytelen?

2020. júl. 21. 19:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudhatjuk. Majd ha késik, kiderül.
2020. júl. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem legalább halványan kellene mutatnia valamit. :(
2020. júl. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 11. Dpon a 10es facell halvány volt, de még a 25-ös x-epilen is látszott. Van akinek lassabban termelődik a hcg, de pl nekem sem termelődik gyorsan... barátnőmnek 800 felett volt 15. Dpon nekem meg 127. Szóval ebből gondolván tényleg mutatnia kéne már valamit a tesztnek, de legkésőbb 16. Dpon. Ha ott sem lesz halvány pozid, akkor sajnos nincs baba. De még ne add fel. 1-2nap és kiderül :)
2020. júl. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
De kene, nem is halvanyan
2020. júl. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
Hát mindenki azt mondta nekem is, hogy erősen látszódni kell.... Nekem a 12. napon órák múlva lett olyan halvány, hogy más nem látta és én is száradási csíknak néztem. Kérem a hőmérséklet, így mivel nem esett le, gyanús volt. A nem várt napján is halvány volt, de már időn belüli, de a párom még így is bizonytalan volt, mikor megmutattam. Minden esetben 10-es teszt volt. Ovuláció tuti, LH teszt és hőgörbe alapján. Azóta egyre erősödő 25-ös tesztjeim is vannak. Sztem várd meg, amíg kimarad és akkor teszteli újra.
2020. júl. 22. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Ha pontosan tudod a peteérést, akkor kellene latszódnia szerintem.
2020. júl. 22. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

A 10-es Facelle teszt az első terhességemet 10. dpo-n mutatta ki, a másodikat a 15. dpo-n mutatta ki először.

Tényleg minden terhesség más és egyetértek a korábbi Válaszolóval, eltérő a hcg termelődésének üteme is.

Mivel mindkettővel elvetéltem, így ismét próbálkozunk mi is. Ti az ovulációhoz viszonyítva melyik napon voltatok együtt? Válaszodat előre is köszönöm. :)

2020. aug. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Cd.13.on voltam dokinál, akkor már megrepedt,bevérzett tüszőt látott.. Valszü elözö este v akkor hajnalban lehetett.ciklus 11.es 13.napon voltunk együtt azon idöszakban.nem jött össze sajnos
2020. aug. 4. 11:44
 9/9 anonim ***** válasza:

Sajnálom. :(

Remélem a következő hónapban összejön!

2020. aug. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!