Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma reggel hányingerrel, és...

Ma reggel hányingerrel, és szédüléssel ébredtem. A mellbimbóim is nagyon érzékenyek, és étvágyam sincs mostanában. Valóban terhes lennék?

Figyelt kérdés
2008. aug. 29. 08:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

szia! a hányinger és a szédülés utalhat terhességre. mikor volt meg utoljára? mikor kellene megjönnie? a tesztek az elmaradt menstruációt követő napon már megbízható eredményt hoznak.

írd meg az eredményt!

2008. aug. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Késik már?Mennyit?Elvileg lehetsz babás,de én is csak azt tudom mondani, hogy tesztelj!Ha esetleg negatív az eredmény és egy pár nap múlva még mindig nem jönne megg akkor csinálj még egy tesztet vagy orvos!Sok sikert!
2008. aug. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az utolsó mensim aug 4-én volt,ami 5 napig tartott. A következő kb 1 hét múlva lesz. Mit gondolsz érdemes elmennem tesztet vásárolni, vagy várjak még? Köszönöm a segítséget!
2008. aug. 29. 09:07
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Én kb.2-3hetes terhes lehettem,állandóan hányingerem volt,annyira szédültem,hogy nem mertem tovább menni,meg kellett állnom az utcán.A melleim nagyon fájtak,de nem gondoltam,hogy esetleg terhes lennék,de nem jött meg és a tesztem is pozitiv lett :) Rá 2hétre mentem dokihoz akkor voltam 6hetes terhes...Kinek milyen érzékeny a szervezet,ez nem egyforma :)

Minden jót kívánok

30hetes kismami

2008. aug. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szerintem ha még nem késik akkor várj egy picit!Légy türelemmel!Bár én nem bírtam ki és a menszi előtt 2 nappal a teszt pozitívat mutatott!!Nagyon drukkolok neked!

2. hozzászoló voltam

2008. aug. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szia!

en mikor csinaltam tesztet menszesz elott csinaltam kb,2-3 nappal es pozitivot mutatott ki:) de en allandoan azt ereztem elotte hogy megfog jonni, ilyen erzeseim voltak de nem, es egyik ejjel arra ebredtem fel hogy nagyon nagyon furcsan erzem magam a hanyinger vegyult, a szedulessel,a has fajassal de nem igazan fajt hanem furcsa volt, szoval,lehetsz terhes es ha tudsz tesztelj!!!!

sok sikert!

2008. aug. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!