Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Zöld váladékot köhögök fel...

Zöld váladékot köhögök fel minden reggel. A háziorvos nem ír fel rá semmilyen gyógyszert. Árthat a magzatnak?

Figyelt kérdés
Kb 3 hete szinte minden reggel zöld váladékot köhögök fel. Volt vírusos torokgyulladásom, de a házi orvos teát, c vitamint, fokhagymát javasolt rá. Ettől sokkal jobb lett az tény. De a köhögés megmaradt. Azt mondta gyógyszert nem akar felírni, majd elmúlik. Szerintetek ez így rendben van? Lehet baja a magzatnak így?
2020. aug. 2. 07:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Zöld váladék az bakteriális gyulladás, antibiotikum kell rá. Igen, a magzatnak nem használ ha az anya testében bárhol hosszú ideig gyulladás van.
2020. aug. 2. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
37%

Hagymateát próbáld meg.

Sem az antibiotikum sem a baktérium nem használ a magzatnak.

Az orvos szokta mérlegelni, hogy melyik a kevésbé kàros.


/ vannak alacsony kockázatú gyógyszereek, de ezt is végső esetben adjàk/

2020. aug. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
70%

2!


Az antibiotikumok túlnyomó többsége semmilyen káros hatással nincs a magzatra, de mindegy.

2020. aug. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Iszom a hagyma teát is, talán az segít reggelre felköhögni. Voltam múlt vasarnap az ügyeleten, ott is azt mondta az orvos, hogy nem adhat rá semmit :/ hiába mondtam, hogy zöld a váladék. Holnap vissza megyek a házi orvoshoz, remelem nem lesz semmi baj :(
2020. aug. 2. 09:07
 5/19 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy mindkét orvos arra hivatkozva nem irt fel semmit, hogy nincs lázam Hála Istennek
2020. aug. 2. 09:11
 6/19 anonim ***** válasza:
82%
Vicces orvosok vannak felétek.Van egy csomó antibiotikum amit kaphat a kismama,sok esetben trimeszterenkent változó,de kaphat.2 antibiotikum kuram volt terhesen semmi baja a gyerekeknek,a gyulladastol lehetett volna.Maximum az első trimeszterben problémásabb hogy mit kapjon,de ha muszáj akkor is találnak olyan gyógyszert amit kis kockázattal szedhet.
2020. aug. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Hat en nem Magyarorszagon élek, itt kb olyan nehéz antibiotikumot kapni a háziorvostól, mintha konkrétan drogot akarnál, de zöld váladékra azonnal felírja, láz nélkül is.
2020. aug. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
75%

Én sem kaptam gyógyszert. Annyit mondott hogy napi 1 db panadolt bevehetek ha úgy gondolom. De azt is úgy , h felet reggel és másik felét este.

Sokáig szenvedtem vele.

2020. aug. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
8-as neked is volt zöldes váladék? :(
2020. aug. 2. 09:18
 10/19 anonim ***** válasza:
62%

Kössz, hogy lepontoztatok



Én is átestem rajta

És ezt kaptam válasznak az orvostól


Bioptron lámpát javasolt még


2.

2020. aug. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!