Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Zöld váladékot köhögök fel...

Zöld váladékot köhögök fel minden reggel. A háziorvos nem ír fel rá semmilyen gyógyszert. Árthat a magzatnak?

Figyelt kérdés
Kb 3 hete szinte minden reggel zöld váladékot köhögök fel. Volt vírusos torokgyulladásom, de a házi orvos teát, c vitamint, fokhagymát javasolt rá. Ettől sokkal jobb lett az tény. De a köhögés megmaradt. Azt mondta gyógyszert nem akar felírni, majd elmúlik. Szerintetek ez így rendben van? Lehet baja a magzatnak így?
2020. aug. 2. 07:29
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Igen, sárgás-zöldes, akár barnás árnyalat is felfedezhető volt. És a sok köhögéstől fájt már a hasam (hasizom).

8#

2020. aug. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Nekem is fájt, de a hagyma teától csillapodott a köhögés. Tényleg nem tudja az ember, hogy ilyen helyzetben mivel tesz jót. Nekem első baba, így még elég tapasztalatlan vagyok.
2020. aug. 2. 09:26
 13/19 anonim ***** válasza:
66%

Szerencsére elmúlt úgy 2 hét után...

Sok tea, gyömbér, citrom, fokhagyma, méz.

Nekem is első baba.

Most már 19.hétben járok.

8#

2020. aug. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
13%
Mert esélyes, hogy Covidos vagy. Ezért nem adnak gyógyszert.
2020. aug. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
95%

14!


A Covid vírus fertőzés és mint ilyen még véletlenül se jár zöld valadekkal

2020. aug. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Kitartást és jó egészséget 8-as!

Nekem 18 hetes a pocaklakó 😊

2020. aug. 2. 11:44
 17/19 anonim ***** válasza:
Vannak olyanok, akik bármennyire is betegek, akármilyen gyulladás is van a szervezetükben, egyszerűen nem hajlamosak a lázra. Akkor haljon bele a kismama egy gyulladásba, csak mert nem lázas? Egyébként pontosan ezért kockázatos sok ilyen jellegű betegség, mert önmagukban nem veszélyesek, de ha szövődmények alakulnak ki, akkor nagy baj lehet. Márpedig a zöldes váladék egyértelműen baktériumra utal, amire meg antibiotikum kell. Enélkül szövődmények léphetnek fel, persze, ha ebből kialakul egy tüdőgyulladásod és lázad lesz, akkor meg már cs...szhetik az orvosok... Nem értem miért kell ezt megvárni. Velem is ezt csinálta a háziorvosom februárban. Pedig én még terhes sem vagyok. Több, mint 1 hete volt csillapíthatatlan torokgyulladásom, köhögtem, mint a fene. Azt mondta a háziorvosom, nincs láz, ez önmagában csak egy elhúzódó vírus. Mondanom sem kell, hogy a következő napokban sem jöttem rendbe. Aztán elmentem egy másik orvoshoz, aki azt mondta, hogy az a torokgyulladás, ami nem múlik el 6 nap alatt, akkor ott már nem csak vírusfertőzés van. Felírta az antibiotikumot úgy, hogy nem voltam lázas, és csodák csodájára 3-4 nap múlva rendbe is jöttem.
2020. aug. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Azta :( holnap megint elmegyek hozzá, aztán megmondom, hogy inkább egyeztetek a nőgyógyásszal csak valamit írjon fel
2020. aug. 2. 18:17
 19/19 A kérdező kommentje:

Képzeljétek délelőtt voltam a védőnőnél ő is azt mondta nem baj a zöld köpet ...

Most jöttem a házi orvostól, mondtam, hogy mérlegeljen mi kisebbik rossz a zöld köpet, vagy az antibiotikum. Így kaptam Pyassan-t. Van esetleg valakinek tapasztalata ezzel a gyógyszerrel kapcsolatban?

2020. aug. 3. 14:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!