Kérdez felellek kérdése:

Hogy vettesem el?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Már egy hónapja annak hogy bele élveztem a barátnőmbe, úgy néz ki hogy kisbabának lesz, minden jell ere utal, szédül,fáj a feje,nem jött meg neki és sárgás nyálkás valami fojt ki a nemiszervéből utána olvastam és az a terhesség közbeni úgy nevezett MUCUS PLUG. Tehát a barátnőm terhes de nincs pénzünk 16 éves én meg 18 és nem tugyuk mi legyen nem mérjük el mondani senkinek. Ha el akarom vetetni vele akkor kel a szülői beleegyezés? Mert titokban szeretnénk el vetetni hogy senki ne tugya meg hogy babánk let volna mert akor nagyon nagy baj lessz.. Köszönöm a válaszokat előre is

2020. aug. 20. 23:18
1 2 3 4 5 6 7
 11/70 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a sötét tanulatlan butaság találkozik az internettel 🤦‍♀️
2020. aug. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/70 anonim ***** válasza:
86%
Kel, lessz, tugya, jell stb. Erőltett kamu kérdés.
2020. aug. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/70 Wonderwomen ***** válasza:
100%
Teszt, majd nőgyógyász. Utána pedig attól függően hogy mi a diagnózis, szépen beszámoltok róla a szülőknek. Hiszen, ha ilyen bátrak voltatok a "védekezés" terén, akkor ahhoz is legyen bátorságotok, hogy a szülők elé álltok!
2020. aug. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/70 anonim ***** válasza:
100%
Legalább egy tesztet csináljatok.
2020. aug. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/70 anonim ***** válasza:

Uram atyám, mekkora egy IQ bajnok vagy!


Teszteket vegyél neki, de remélhetőleg a lány normálisabb és kiteszi a szűrödet, meg tudja, hova kell fordulni! Aztán, ha pozitív, elmenni orvoshoz, aki megállapítja, valóban terhes-e! "vettesem el", max. a csaj, nem te....

2020. aug. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/70 A kérdező kommentje:
Köszönöm a Válaszokat. Valamivel okossab lettem. Csináltunk a barátnőmel egy tesztet ami azt mutadta hogy terhes, 2-csík volt. Ő nem szeretné el vetettni én pedig igen. Én ara probálom őt rá beszélni hogy vetessük el mert fiatalok vagyunk. Sokat imátkozk ezért hogy bárcsak ne lene kisbabánk mert nincs még itt az ideje.
2020. aug. 26. 14:59
 17/70 anonim ***** válasza:
100%

16 éves, a szüleinek tudni kel róla.

Ha ennyire nem akarod, beszélj velük.

2020. aug. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/70 anonim ***** válasza:
100%
,,Imátkozzál” is!
2020. aug. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/70 anonim ***** válasza:
100%

Ha a magzat egy hónapos, jobb ha minél hamarabb meggyőzöd, hogy vetesse el, mert már csak 8 hét van hátra, hogy ez legális legyen.

Utána már hiába gondolja meg magát a lány, orvos nem fog segíteni. Holdteát meg jobb ha nem iszik.


A szülőknek meg mondjátok el szépen. Ha maguktól jönnek rá, van némi esély rá, hogy kifordítanak a bőrödből.

2020. aug. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/70 anonim ***** válasza:
53%

18. Hétig vetetheti el.


Viszont ne várjatok sokáig.


Milyen teszt volt? Van bennem némi remény, hogy LH teszt véletlen.

2020. aug. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!