Kérdez felellek kérdése:

Hogy vettesem el?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Már egy hónapja annak hogy bele élveztem a barátnőmbe, úgy néz ki hogy kisbabának lesz, minden jell ere utal, szédül,fáj a feje,nem jött meg neki és sárgás nyálkás valami fojt ki a nemiszervéből utána olvastam és az a terhesség közbeni úgy nevezett MUCUS PLUG. Tehát a barátnőm terhes de nincs pénzünk 16 éves én meg 18 és nem tugyuk mi legyen nem mérjük el mondani senkinek. Ha el akarom vetetni vele akkor kel a szülői beleegyezés? Mert titokban szeretnénk el vetetni hogy senki ne tugya meg hogy babánk let volna mert akor nagyon nagy baj lessz.. Köszönöm a válaszokat előre is

2020. aug. 20. 23:18
1 2 3 4 5 6 7
 41/70 anonim ***** válasza:
100%
Kezdem azt érezni hogy ez csak kamu kérdés. Nem is biztos hogy babátok lesz, ki a fene mondta azt hogy a szédülés fejfájás főleg a sárga folyás terhes tünet? Bakker vegyél már neki 2 tesztet utána szépen odaalsz az anyukájához és megmutatod a tesztet! Holnap teszteljetek mindenképp. Ha nem kamu a kérdés akkor töltsd már fel ide a tesztet!
2020. aug. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/70 A kérdező kommentje:
Ma volt vele a lánytestvére morvosnál reggel.. mentek egy nő gyógyászhoz salgótarjánba. Ot az orvos meg állapítota hogy 10 hetes az ebrió és már ver a szive. Azt mondta neki hogy még fiatal és gondolja meg mi legyen.. Irtam a barátnőmel és ha minden igaz holnap találkozunk beszélünk végre.. Anyukám nagyon ki borult sirt.. csalódott benem mondta hogy olyan vagyok mint a többi gyerek töbet várt el tőlem. Nagyo nrossz a lelki ismeretem és retentően magam alat vagyok de még is muszály erősnek lenem és cselekednem.. a lánynak fojamatosan mondogatom hogy othon mongya el még ma.. azt irta hogy el fogja ma mondani és várom hogy mikor irja azt hogy el mondta... én nem szeretném meg tartani a kisbabát mert tudom hogy nem álok ra készen és ő semm.
2020. aug. 31. 16:35
 43/70 anonim ***** válasza:
92%
Egyre valószínűbb, hogy trollkodsz, mint előttem írta valaki. Ha 10 hetes terhes, akkor már 2 hónapja tudja/sejti, (biztos, hogy nem az 1 hónappal ezelőtti aktusból) mert már azóta sem menstruál.
2020. aug. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/70 anonim ***** válasza:
100%
Hagyuk már 😂😂😂 miért kell ilyen hülyeségeket kitalálni? Ki az a nőgyógyász aki azonnal ad idopontot?!
2020. aug. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/70 anonim ***** válasza:
0%
Na meg 10 hetesen még nem embrió...
2020. aug. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/70 anonim ***** válasza:
44%
10 hetesen igenis embrió, mégis mi lenne??? És a nem felkapott orvosok igenis adnak időpontot.
2020. aug. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/70 anonim ***** válasza:
0%
MAGZAT, nem embrió...
2020. aug. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/70 anonim ***** válasza:
63%

???


Nem, magzat a terhesség végéig, az elején embrió.


Magzati szívhangvizsgálat van, és ameddig meg nem születik magzatnak nevezzük. Ha 24. Hét előtt születik meg, akkor abortum,és vetélésről beszélünk. 24.het felett élve vagy halvaszülés.

2020. aug. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/70 anonim ***** válasza:
53%
Na és azt elárulnád melyik orvos fogad egyből? Mert itt legalább 2-3 hét múlva fogad..
2020. aug. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/70 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, nem veszitek észre, hogy a megfogalmazásból érződik, hogy nem nagyon jártak biológia órára? Simán bebeszélte magának a lány, h késik, nem foglalkozik vele. Igen, hihető, hogy a szülők sem veszik észre, h a lány nem menstruált, gondolom van pár kisebb tesó otthon.
2020. aug. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!