Kérdez felellek kérdése:

Hogy vettesem el?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Már egy hónapja annak hogy bele élveztem a barátnőmbe, úgy néz ki hogy kisbabának lesz, minden jell ere utal, szédül,fáj a feje,nem jött meg neki és sárgás nyálkás valami fojt ki a nemiszervéből utána olvastam és az a terhesség közbeni úgy nevezett MUCUS PLUG. Tehát a barátnőm terhes de nincs pénzünk 16 éves én meg 18 és nem tugyuk mi legyen nem mérjük el mondani senkinek. Ha el akarom vetetni vele akkor kel a szülői beleegyezés? Mert titokban szeretnénk el vetetni hogy senki ne tugya meg hogy babánk let volna mert akor nagyon nagy baj lessz.. Köszönöm a válaszokat előre is

2020. aug. 20. 23:18
1 2 3 4 5 6 7
 51/70 anonim ***** válasza:
Kamu oszt ennyi!
2020. aug. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/70 anonim ***** válasza:
20%
Kicsit az is érdekes hogy az édesanyja nem veszi észre hogy nem menstruál.. én nem szoktam elmondani anyukámnak mégis valahogy mindig észreveszi amikor épp megvan!
2020. aug. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/70 anonim ***** válasza:
82%
Mi 3an vagyunk lányok tesók. Anyám sose tudta, hogy melyikünk mikor menstruált. Nem foglalkozott vele. Rengeteget dolgozott, h egyedül fel tudjon négyünket nevelni.
2020. aug. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/70 anonim ***** válasza:
65%

Engem is 2 napon belül fogadnak a dokik. Pedig én a legjobb orvosokhoz járok.


Nem mindenkinél kell rengeteget várni.


Eleve mikor terhes lettem telefonáltam és már mehettem is.


Szerintem az a ritka, ha 2-3 hetet várni kell.



Az én anyám sem tudta soha, hogy mikor menstruálok.

2020. aug. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/70 anonim ***** válasza:
53%
Kérdező mutass már 1 pozitív tesztet vagy 1 Ultrahangos Képet privatba...
2020. aug. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/70 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó, te komplett hülye vagy? Miért mutasson, nem elég a teszt, orvos kell. Milyen aviva torna terhességre? 🤣🤣🤣


Kérdéző, sajnos ennyi idő alatt, ha 10 hetes, már nem lesz meg az abortusz, főleg ha nem akarja.... Akkor nem tudsz mit! Anyukád melletted áll, ha nem mondja el, menjetek el a szüleihez!


Ha 10 hetes, akkor viszont bennem felvetődik, hogy biztos te vagy az apja?? Vagy konkrétan csesztetek a védekezésre korábban is, mert ez a magzat nem egy hónapja fogant.


Egyébként meg az anyjának miért kell bejelentenie, mikor menstruál?? Ne beszéljünk sületlenségeket.


Sok kitartást kívánok! Meg jó babázást! Ez van.

2020. szept. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/70 anonim ***** válasza:
12. Hétig végzik el az abortuszt! Miért mondod azt hogy 10 hetesen már nem lesz meg az abortusz?
2020. szept. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/70 anonim ***** válasza:
24%

Előtte 3-szor kell tanácsadásra menni, előjegyzik stb.


Meg lehet, de ha a csaj tovább húzza.... Nem igen...

2020. szept. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/70 anonim ***** válasza:
27%
Mondtam már, mivel 18 év alatti, így neki 18 éves korig elvégzik az abortuszt.
2020. szept. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/70 anonim ***** válasza:

Ja, ok, nem olvastam. Tényleg, ezt nem tudtam. Viszont úgy tudom, minél előre haladottabb, annál veszélyesebb! Ha még esetleg akarna gyereket valamikro, az sem másodlagos.


De ha a csaj nem akarja, akkor nem fogják. A lány dönt egyedül, akarja-e vállalni, az ő teste. De a szüleivel muszáj közölni. Ha 10 hetes, akkor biztos nem egy hónapja fogant.

2020. szept. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!