Kérdez felellek kérdése:

Hogy vettesem el?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Már egy hónapja annak hogy bele élveztem a barátnőmbe, úgy néz ki hogy kisbabának lesz, minden jell ere utal, szédül,fáj a feje,nem jött meg neki és sárgás nyálkás valami fojt ki a nemiszervéből utána olvastam és az a terhesség közbeni úgy nevezett MUCUS PLUG. Tehát a barátnőm terhes de nincs pénzünk 16 éves én meg 18 és nem tugyuk mi legyen nem mérjük el mondani senkinek. Ha el akarom vetetni vele akkor kel a szülői beleegyezés? Mert titokban szeretnénk el vetetni hogy senki ne tugya meg hogy babánk let volna mert akor nagyon nagy baj lessz.. Köszönöm a válaszokat előre is

2020. aug. 20. 23:18
1 2 3 4 5 6 7
 21/70 anonim ***** válasza:
56%

12. hétig vetetheti el! Ha rendellenessége van, akkor később is.


Egyébként mivel nincs 18,mindenképpen kellenek a szülei. Te meg bocs, de egy buta roma vagy, minden rasszizmus nélkül. Legalább most lenne benned egy kis felelősségtudat. Egyébként meg 18 éves koráig fizetheted a gyerektartást, imádkozással semmire nem mész! A csaj döntheti el, de 18 alatt sem abortuszra, sem vizsgálatra nem mehet szülő nélkül. Tesója, nővére, rokona nincs, akinek el meri mondani, vagy elkísérné legalább ultrahangra, hogy valóban terhes-e?


Itt imádkozással sokra nem mentek. Egy gyerek egy életre szól!

2020. aug. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/70 anonim ***** válasza:
88%
Mivel nincs 18,tehát korlátozottan cselekvőképes, a 18. Hétig vetetheti el.
2020. aug. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/70 A kérdező kommentje:
Most el mondtam anyukámnak... Eléggé fel kavartam és nagyon ideges... Azt mondja vetesuk el amíg nem késő. De a barátnőm nem akarja el vetetni
2020. aug. 27. 20:00
 24/70 anonim ***** válasza:
100%
Az ő anyukájának mondjátok el.
2020. aug. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/70 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a barátnődnek nagyon romantikus álmai vannak, de gyereket nevelni nem egyszerű, főleg nem gyerekként. Valószínűleg a barátnődet a szülei meg fogják győzni.
2020. aug. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/70 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs még túl későn...
2020. aug. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/70 anonim ***** válasza:
A fejfájás nem terhes tünet,a sárgás folyás pedig fertőzésre utal.
2020. aug. 28. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/70 anonim ***** válasza:
100%

Mizu? Azért egy ultrahangra menjen már el, lehet nem is terhes. Aztán utána lehet gondolkodni. Azt jól tetted, hogy anyukádnak LEGALÁBB elmondtad, remélhetőleg ő beszél a lány szüleivel stb. Egy gyerek nem egy rossz jegy, amit nem mondunk el.


Már egy hete írtam, hogy orvos minél előbb! De ha a lány meg akarja tartani, sok mindent nem tudsz csinláni, mint fizeted 18-20 évig a gyerektartást! Ezt akkor szúrtad el, mikor betetted neki, már bocs a megfogalmazásért.


De egy ultrahangra mindenképpen el kell menni, utána lehet gondolkodni. 16 évesen oké meg akarja tartani, de a szülei nyakára... Őket hogy hagyjátok ki? Orvos sem vizsgálja meg anélkül.


Akkor is kérdeztem, hogy nővére, unokatestvére vagy valaki nincs, akinek el merné mondani? Első körben.


Sajnállak, de a "bele élvezésnek", következményei vannak, amit bizony vállalni kell, ez nem egy rossz jegy. És hiába írsz rosszindulatú privátot, csak segíteni akarok.

2020. aug. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/70 anonim ***** válasza:
79%
Jó nagy szemétláda voltál hogy nem vigyáztál a barátnődre, most meg persze megy a sírás hogy vetesse el.Te teljesen nem vagy normális ha szeretted volna a barátnőd, nem tetted volna ki ilyen helyzetnek! Nem téged kell sajnálni hanem a barátnődet, mert neked bizony semmi bajod nem lesz, remélem nem terhes!
2020. aug. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/70 anonim ***** válasza:
47%
Előző vagyok. Mi lenne ha vennél neki jobb fajta terhességi tetszet? Kettőt vegyél mert egynek úgyse fog hinni.
2020. aug. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!