Kérdez felellek kérdése:

Hogy vettesem el?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Már egy hónapja annak hogy bele élveztem a barátnőmbe, úgy néz ki hogy kisbabának lesz, minden jell ere utal, szédül,fáj a feje,nem jött meg neki és sárgás nyálkás valami fojt ki a nemiszervéből utána olvastam és az a terhesség közbeni úgy nevezett MUCUS PLUG. Tehát a barátnőm terhes de nincs pénzünk 16 éves én meg 18 és nem tugyuk mi legyen nem mérjük el mondani senkinek. Ha el akarom vetetni vele akkor kel a szülői beleegyezés? Mert titokban szeretnénk el vetetni hogy senki ne tugya meg hogy babánk let volna mert akor nagyon nagy baj lessz.. Köszönöm a válaszokat előre is

2020. aug. 20. 23:18
1 2 3 4 5 6 7
 61/70 anonim ***** válasza:
Szia mi lett veletek? 🙂
2020. szept. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/70 anonim ***** válasza:
8%
Mielőtt bármit tennél, menjetek el ultrahangra, nézd meg a picit, hallgasd meg a szívverését. A TE FIAD! Lehet, hogy az életben már soha többé nem lesz gyereked, de most megöleted. Válaszd az életet, az mindig jó döntés!
2020. szept. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/70 anonim ***** válasza:
6%
A szüleitek jogosultak a baba után nagyszülői gyedre, két évig, kb. 200 ezer Ft havonta. ma már nagyon sok minden jár a pici után, nem kerültök anyagilag roszabb helyzetbe, sőt, még több pénzt is kaptok. A baba mellett befejezitek a sulit. A szüleitek miután egyszer kidühöngték magukat, segíteni fognak. Mégis csak az unokájukról van szó.
2020. szept. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/70 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó:


Én sem támogatom az abortuszt, de egy 16 éves gyereklányról van szó, aki kiskorú, se testileg, se szellemileg, se anyagilag nincs kész egy terhességre. A csaj dönt egyedül. De úgyis a szülei nyakára szül, minimum gerinctelenlépés addig húzni, még nem vetetheti el, mert erre játszik. Egyedül még orvoshoz sem mehet...

2020. szept. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/70 anonim ***** válasza:
7%
16 évesen talán inkább az abortuszra nincs kész a teste. Annyira szomorú, hogy magukra vannak hagyva a 15 évesek, mert ó, hát ők még picik, tuti nem... Nem a fenét! Sokkal korábban érnek, menstruálnak a lányok és bizony akkor is, ha én is éretlennek tartom őket, meg valóban kinn a popójuk mindenből, nagyot árthat testileg, de főleg lelkileg az abortusz! Nem, akarja? Arra játszik, hogy megtartaná?-naná! Amikor a nagyszerelem fiú, aki most szépen ki szeretne startolni a maga által ("beleélveztem") létrehozott helyzetből, magára hagyva a lány, hagy kínlódja meg vagy így vagy úgy! Ha szereted, a barátnődet, akkor tisztelned kellene annyira, hogy nem akar vágóhídra menni. A szülők pedig ha felelősek lettek volna, most a két fiatal nem lenne ebben a helyzetben! A gyerekemmel kell olyan kapcsolatom legyen, hogy gumit nyomok a kezébe, vagy minimum felkeresek egy nőgyógyászt, szedjen akkor tabit inkább, ha nem szeretnénk még unokát! Ébresztő szülők! Nem tudok neked mást írni, minthogy nagyon sajnálom a helyzeteteket, de biztosan a lányom mellé, vagy a fiam barátnője mellé állnék ebben a helyzetben, megsegítve őket, nem az abortuszra rohannék velük. Akkor is, ha a lányom egyedül maradna a gyermekével. Tisztelni kell az életet, amit így kaptatok. Ti tehettek erről, az abortusz nem megoldása a dolognak. Nagyon csúnya sebet hagy mindenkiben.
2020. szept. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/70 anonim ***** válasza:
95%
#66-os Az abortusz valóban nem jó dolog, viszont egy gyerek életét és egy másikét, aki meg sem született tönkretenni még rosszabb. 16 éves lány nem érik korábban, esetleg a teste, de nem az agya. Gyerek ne neveljen gyereket, aki szül, az meg magának tegye, ne más nyakára.
2020. szept. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/70 anonim ***** válasza:
Legalább írhatna annyit hogy megtartsák vagy nem:(
2020. szept. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/70 A kérdező kommentje:
Sziasztok.. Elég sokk idő el telt. Ez az egész amin át estünk.. nem tudok rá mit mondani nagyon el faradtam. A baratnom végül el vetette. Engem figyelmen kívül hagyot és próbáltam neki meg mutatni amiket irtok hogy joban át go dolja.. Mert baja eshet és az első babajarol babánkrol van szó. Hat sajnos hiába mentem a korhazba már akor bent volt. Nincs valami jól azóta mondta hogy nagy szív fájdalom ez neki és remélem isten és az ur Jézus meg bocsajtsa ezt nekunk valamikor. Köszönök mindenkinek mindent és a történet az Igaz ha nem lene igaz akor most nem válaszolnék és ilyen dologal csak egy idióta viccelne. Nagyon de nagyon nagy erő kell hogy túl tegyem magam ezen mert egyszerűen ezt már nem lehet visza fordítani és a baratnomel nagyon meg romlot a kapcsolatunk. Arra számítok hogy it most vége. De nem is magamat sajnálom hanem a kisbabankat mert szegény rosz sorsa jutot.. Egyut kell ezel mostmar élnünk és ígérem ha egyszer minden jóra fordul és lesz egy kisbabám írni fogok ide egy üzenetet és egy képet a kicsivel.
2020. szept. 14. 21:45
 69/70 anonim ***** válasza:
Istenem...
2020. szept. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/70 anonim ***** válasza:
46%

Mária Kovács-Treer

Tíz éve segíti a magzatvesztőket

Kovács Ferenc és Treer Mária

Tabukat döntöget Kovács Ferenc diakónus és felesége, Treer Mária mentálhigiénés lelkigondozó: abortuszon átesettek, valamint gyermeküket vetélés, halvaszületés miatt elvesztők számára szerveznek lelkigyakorlatokat 2009 óta. A tíz év alatt közel négyszáz szülő oszthatta meg velük fájdalmát, „amiről nem illik beszélni”.

Teljes cikk az alábbi linken érhető el:

[link]

2020. szept. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!