Kérdez felellek kérdése:

Hogy vettesem el?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Már egy hónapja annak hogy bele élveztem a barátnőmbe, úgy néz ki hogy kisbabának lesz, minden jell ere utal, szédül,fáj a feje,nem jött meg neki és sárgás nyálkás valami fojt ki a nemiszervéből utána olvastam és az a terhesség közbeni úgy nevezett MUCUS PLUG. Tehát a barátnőm terhes de nincs pénzünk 16 éves én meg 18 és nem tugyuk mi legyen nem mérjük el mondani senkinek. Ha el akarom vetetni vele akkor kel a szülői beleegyezés? Mert titokban szeretnénk el vetetni hogy senki ne tugya meg hogy babánk let volna mert akor nagyon nagy baj lessz.. Köszönöm a válaszokat előre is

2020. aug. 20. 23:18
1 2 3 4 5 6 7
 31/70 anonim ***** válasza:
0%

Ha vesz is neki, minek venne... Egyébként a csaj is ugyanúgy benne volt. Meg 16 évesen ne tudta volna...


Orvos!

2020. aug. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/70 anonim ***** válasza:
Minek venne? Lehet hogy hibás volt a teszt vagy valami...
2020. aug. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/70 anonim ***** válasza:
100%
Azért gondolom hogy hibás volt a teszt mert ezek nem terhességi tünetek, a menstruációja meg kimaradhat a stressztől is.
2020. aug. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/70 anonim ***** válasza:
30%

Amit leírt nekem, mert nem törődöm. "Imátkozzik". Én írtam neki, több, mint egy hete, hogy vegyen neki jó pár tesztet. Vett? NEM. Jajgat.


Egy ultrahangra mindenképpen el kell menni, hogy orvos megállapítsa a terhességet, addig nem biztos. Ezt akkor is meg kell tenni, ha terhes, ha meg elveteti. Ez az első lépés, nem kihagyható és lehet nem is terhes. Elvileg orvoshoz sem mehet 18 alatt egyedül, ezért kérdeztem, nincs-e egy barátnő, nagynéni. De magánorvos lehet megvizsgálja, ha vele megy! Erre ugyebár nem futja! Remélem az ő anyja okosabb, beszél a csaj szüleivel. Először is nem "imátkozzni", meg mucus plugozni kell... Tesztet is mi mondtuk nekik.


De mondjuk, ha "bele élvezzet", akkor el kellett volna menni esemény utánit felíratni. Vagy előtte gumit húzni, védekezni! Most sem mennek orvoshoz, pedig az kihagyhatatlan, aztán lehet nem is terhes... Legalább a fiú anyja elvihetné, de bízom benne, hogy ő cselekedett, legalább neki elmondta! Ismeretlenül próbálok neki segíteni, privátban meg elhord mindennek! Pedig egy gyerek komoly dolog, bár az ő köröeikben pottyan néha segélykére.. Erről beszélt priviben.

2020. aug. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/70 anonim ***** válasza:
33%
Elég szomorú! Annyiba tudok segíteni hogy vegyen forró vizes fürdőt, aviva tornát ismered ? Azt is ajánlanám, + cickafark teát is ihat hátha meghozza a menstruációját! Vegyél neki legalább 2 jobb fajta terhességi tesztet ha pozi azonnal menjetek orvoshoz 1 gyerek élete nem játék! Ha erre is lusták vagytok akkor én se tudok mást tenni...
2020. aug. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/70 anonim ***** válasza:
Megirnád kérdező hogy mi lett végül?🙂
2020. aug. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/70 A kérdező kommentje:

Sziasztok...most egyenlőre ott tart a dolog hogy meg haragudott rám a barátnőm. mivel mondtam neki hogy azonal menünk kel orvoshoz! Én ithon el mondtam mindent, nem lehetek gyáva hisz ahogy ti s irtátok ha arra meg volt az eszem nekem és neki akkor most már válalni kell a következményeket, én probálok megoldást találni és éjjel napal rajta vagyo kezen a dolgon de a barátnőm nagyon fél válrol veszi. még csak találkozni sem akar velem hiába hivom őtt és irom neki egy nap 100-szor is hogy menyünk orvoshoz beszélgesünk anyit kapok vissza hogy nem én mondom meg hogy mikor megy orvoshoz.. irtam neki hoyg ha nem megyünk el akor én magam fogok az anyukálya elé állni és meg mondani neki hogy babánk lesz,hogy legalább ő el vigye, de erre is anyit kaptam hogy ne szoljak bele az ő családi dolgába majd ő el intézi... én nagyon idegs lettem mert egy kisbabárol van szó és nem várhatunk napokat és tétlenkedünk.


sajnos nagyon makacs és csak az van amit ő mond, nem ad az én szavamra. Félek hogy meg fg nőlni a hasa és akkor fog rá jönni othon náluk mindenki hogy terhes..


Anya mondtah ogy ő segit és el megy vele orvoshoz irt is neki de anyának se mválaszol vele se akar meni mondván hogy ő majd MEGOLDJA...

2020. aug. 30. 22:53
 38/70 anonim ***** válasza:
66%
Bakker VETTÉL NEKI MÁR TESZTET?
2020. aug. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/70 anonim ***** válasza:
38%
Szembesíts a következményekkel, hiszen még majdnem biztos hogy nem áll készen rá. Meg fogja az utolsó pillanatban gondolni magát, de akkor már késő lesz. Ha ez sem válik be, akkor drasztikusabb megoldásokhoz kell folyamodni: anyukádnak szólnia kell az ő szüleinek. Ha így haladtok ki fogtok futni az időből! Valakinek tényleg a sarkára kell állni!
2020. aug. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/70 anonim ***** válasza:
Ha azon is 2 csík csak akkor kell orvoshoz menni...De akkor azonnal...
2020. aug. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!