Megmarad a babám?

Figyelt kérdés
Sziasztok.24/L. Aprilisban volt egy spontán vetelesem,azóta probalkozunk. Utolsó mensim július 14-19ig tartott.29naposak a ciklusaim. Azt 17.-én teszteltem pozitívat,ami erosodik napról napra. Szedek C vitamint+Femibion 1-12-t. Szerintetek nem fog ez is vetelessel vegzodni? Anno barnaztam két hét után és úgy ment el. Most is ettől tartok picit. Mellfeszules van,kisebb mensi szeru gorcsok. De nem nagyon érezhető csak ritkán. MagneB6-ot szedek egyszer. Sok esélyem van rá ismét,hogy elmenjen?
2020. aug. 23. 07:32
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Menj dokihoz írni fog Progeszteront.
2020. aug. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Van itthon,de azt mondta egyenlőre ne szedjem,majd ha lesz szivhang..
2020. aug. 23. 07:39
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem tudja, mire van esélyed. Ezt max az orvosod tudja megmondani.
2020. aug. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy. Nem szabad így hozzáállni.

Bár megértem, januárban volt vetelesem, most a 15 hétben járok.

Ha most is barnáznál, szerintem kezdd el szedni.

2020. aug. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok korai terhesseg vetéléssel végződik. De ettől függetlenül utána születnek egészséges gyerekek. Ez most attól függ, hogy a te szervezeteddel volt e baj, vagy az embrió nem volt életképes. Ha az embrióval volt gond, minden esélyed megvan rá, hogy rendben legyen ez a terhesseg.
2020. aug. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia en is ugyanigy vagyok csak nekem julisban volt vetelesem 6 hetesen. Az orvos azt mondta ,hogy nem kell varnunk ezert mi nem vedekeztunk es most 16 kan pozitivat teszteltem most kesik 4 napja [11 dpon teszteltem eloszor pozitivat] es mara mar a negyed oras vizelettel vegzett tesztem is full pozitiv. De nagyon aggodom . Nem tudom mikor menjek eloszor dokihoz , nekem nem derult ki mi a baj.
2020. aug. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én nekem azt mondta doki,hogy 6-7 hetesen ha nincs gond raerek menni. Nos eddig néha szurkal a hasam olyan furcsa érzés van ott a hasam alján de bizok most benne,hogy már megmarad.. nekem mintha nőtt is volna a pocim picit meg faj a mellem
2020. aug. 23. 21:44
 8/10 anonim ***** válasza:
En is eszre vettem hogy szoritanak a nadragjaim szerintem puffadas miatt. Nekem is szurkal neha a hasam de nekem lehet a felfazas miatt.. Kaptam ra antibiotikumot. De nincs olyan megjon erzesem mint az elozo terhessegnel. Remelem ez jot jelent ma csinaltam egy digitlis tesztet ami megmutatja a heteket( most 2-3) . Jovoheten megnyugtataskep csinalok meg egyet ami remelem 3 + lesz aztan megyek a dokihoz. Te mikor tervezel menni? En neha emelygek ,faj a fejem,a derekam meg a mellem erzekeny. Te mit erzel?
2020. aug. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én naptár szerint 6.hetben vagyok szeptember 7.en tervezek menni, elvileg addigara ha nem lesz semmi baj 8 hét körüli leszek!!! Nalam sűrű pisilesi inger van,alhasi szurka megjön szeru érzés és sokat jarkalok hogy megnézzem nincs e valami pecsét stb .. dolgozok is,ejszakazom is. Én rá bíztam a veletlenre hogyha jön jön ha nem nem.. ezt a hónapot teljesen lemondtam amikor teszteltem egy pozitívat!!!!szoritok neked!!!!❤️
2020. aug. 24. 01:50
 10/10 anonim ***** válasza:
En ma vagyok kerek 5 hetes😊 En is szeptember 7 ke korul akarok menni. Drukkolok magunknak 🤞
2020. aug. 24. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!