Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valaki aki szeptember...

Van valaki aki szeptember 20-ra nem várja?

Figyelt kérdés
Osszuk meg egymással e pár nap tapasztalatait. 😊
2020. szept. 11. 12:31
 11/94 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 4-es. Hátha valaki tud segiteni🙂
2020. szept. 11. 14:49
 12/94 anonim ***** válasza:

Szia :) 18-ra nem várom.


Stella

2020. szept. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/94 anonim ***** válasza:

22-re nem várom. Viszont olyan durva lesz a jövő hét munka/magánélet miatt hogy örülök ha azt túlélem.

Most van az első ciklus hogy hőmérőzök, volt is ovu-hő szépen (sokáig küdöttem PCOSsel szóval ez megnyugvás), múlt hónapban volt egy kémiaim és nagyon reménykedem.

2020. szept. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/94 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én 20-ra nem várom. Ebben a hónapban ovu teszteltem, az alapján gondolom, hogy 20-án kellene megjönnie. Sajnos nem rendszeres a ciklusom, hosszú ciklusaim vannak. Jövő héten megyek vérvételre, a következő ciklusban pedig átjárhatóságim lesz. 33 vagyok, 3 hónapja próbálkozunk, de a rendszertelen ciklus miatt elkezdtük a kivizsgálást. Szóval most így valószínűleg nem sok esély van még, amíg ki nem derül mi a probléma. Azért én nagyon nem várom 20-ra 😊. Mindenkinek kitartást és mielőbbi pozitív tesztet! 🤞
2020. szept. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/94 anonim ***** válasza:
Csatlakozom :) 21-én kellene megjönnie. Viszont 99%, hogy meg is fog, mert ebben a ciklusban nem tudtunk együtt lenni a peteérés idején, így kb. esélytelen. De mindenkinek drukkolok ;)
2020. szept. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/94 anonim ***** válasza:
Sziasztok én is 20.ára nem várom :) első próbálkozós hónapunk második kisbaba lenne :) nem keresek tüneteket nem vagyok rá izgulva hiszen első hónap..de pl ma is nagyon furcsán görcsölt-szurkált kicsit a hasam mintha meg akarna jönni..illetve újra fehér folyásom van.. Nem tudom ez mitől lehet..sok sikert mindenkinek :)
2020. szept. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/94 A kérdező kommentje:

Sziasztok 🙂

Stella, akkor neked derül ki talán a leghamarabb 😊

13-as, a PCOS hogy derül ki? Sajna kémiaim nekem is volt.

14-es, az én ciklusom is rendszertelen, nekem mindig 1-2 nappal rövidebb, ugrál, viszont múlt hónapba egy hetet késett.

15-ös, nekem is sokszor rossz, mert 4 műszakolok.

16-os, sajna nekem ahogy ürül a fog.gátló úgy lett egyre rosszabb minden hónap. Iszonyú görcsök és puffadás már menzesz előtt egy héttel

2020. szept. 11. 22:16
 18/94 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 18an kellene megjonnie

Szurkolok

2020. szept. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/94 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Én szeptember 25-re nem várom ha a szokásos 28 napos ciklussal számolok. De ebben a hónapban csináltam először ovu tesztet és jóval előbb volt ovu mint ahogy eddig gondoltam, hogy a 14. nap körül lenne. Amikor pozitív lett az ovu teszt és előtte utána napokban is voltunk együtt. 3 hónapja próbálkozunk, 35 éves vagyok és első baba lenne (lesz🤞) 😅
2020. szept. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/94 A kérdező kommentje:

18-as, akkor Te is előttünk fogod megtudni, nagyon szurkolok 😊

19-es, igen én is tapasztaltam már ilyet olyankor mindig előbb meg is jött. Úgy látom egyidősek vagyunk🙂 szorítok nagyon. Ha lenne bármi kérdésetek, írjátok meg hátha tudunk egy két jó tanácsot adni egymásnak.

2020. szept. 12. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!