Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valaki aki szeptember...

Van valaki aki szeptember 20-ra nem várja?

Figyelt kérdés
Osszuk meg egymással e pár nap tapasztalatait. 😊
2020. szept. 11. 12:31
 61/94 A kérdező kommentje:

Sziasztok. Eljött a nem várt napja, teszteltem, full negatív. Hát ez a hónap is ennyi volt, bár még nem jött meg.... de legalább a patik most kíméltek mert csak 1 jött ki 😄

Most ha megjön el fogom kezdeni a premens tablettát szedni, egy nőgyógyász nő tanácsolta, ismerősöm által látta a leletem. D vitaminba is belekezdtem 3 napja. Aztán majd októberbe meglátjuk mi lesz 😊

Új hónap új remény, indulok dolgozni, sziasztok

2020. szept. 20. 04:33
 62/94 anonim ***** válasza:

13DPO sajnos nekem is hómező, pecsételés viszont van. :(

Kitartás csajok, jó volt együtt izgulni kicsit, remélem azért van aki most babásodik, vagy októberben fog. :)


Eszti

2020. szept. 20. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/94 anonim ***** válasza:
Nekem sem jott meg meg, en mar nem teszteltem a napokban, mert mar barnazok par napja. M.
2020. szept. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/94 anonim ***** válasza:
16os vagyok..mára nem várom nem is jött eddig és semmi jelét nem mutatja hogy jönne..ha nem jön meg kedden vagy szerdán tesztelek.Kitartást akiknek nem sikerült ez a hónap.
2020. szept. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/94 anonim ***** válasza:
14. DPO, full nega teszt és annak sincs jele, hogy megjönne. Valószínűleg megint nem repedt tüsző és hosszú, ovu nélküli ciklusom lesz + LH teszt ide vagy oda... Mindenkinek sok sikert, aki még nem tesztelt, akinek pedig nem sikerült, azoknak kitartás és mielőbbi + tesztet! 🤞🤞
2020. szept. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/94 anonim ***** válasza:
Ja, Tilda voltam. (65. Valasz)
2020. szept. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/94 anonim ***** válasza:

Sziasztok! 4es vagyok, ma megjött nekem is sajnos :/ ez volt a 8. hónap:/

Most csináltam először ovu tesztet, pozitív teszt után 15. napon jött meg, ennek örülök, legalább ez jól működik :D

2020. szept. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/94 A kérdező kommentje:

Sziasztok. Ma reggel megjött nekem is.

4es, nekem a 9. volt. Én is ovu teszteltem, digitálissal, de bajba vagyok a számokkal.... tehát nem tudom megmondani pontosan honnan kell számolni. Aznap amikor pozitiv lett? Mert azt is mondják hogy másnaptól. Hát nem tudom. Nekem is vagy 16- vagy 17 napon jött meg.

2020. szept. 21. 11:30
 69/94 anonim ***** válasza:

4-es

Hát ugye elvileg a pozitív teszt utáni napon van ovu és onnan 14 nap. Nekem elvileg 7-en volt ovu és ma jött meg.

2020. szept. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/94 anonim ***** válasza:

Sziasztok,25-ös vagyok,nekem valószínű később volt ovum,így később van a nemvárt,pénteken tesztelek,ha nem jön meg,a görcsöléseket érzem a köldököm alatt,sokszor van hányingerem.

Remélem nem fog megjönni és baba lesz.


Akiknek nem sikerült,annak szurkolok hogy kövi hónapban sikerüljön. :)

Akinek sikerült annak boldog babavárást!

2020. szept. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!